Soutěž o nejlepší Windows Azure aplikaci zná své vítěze

Soutěž o nejlepší Windows Azure aplikaci zná své vítěze

Microsoft slavnostně vyhlásil výsledky půlroční soutěže o nejlepší Windows Azure aplikace, do které se zapojilo více než padesát společností. Hlavním vítězem se stala společnost CÍGLER SOFTWARE s řešením iDoklad, se kterým bude Českou republiku reprezentovat v regionálním finále.

Vedle hlavní ceny odborná porota ocenila i vítěze za každý proběhlý měsíc. Jako první se z vítězství radovala společnost Getmore, dalšími vítězi se stali A&&L soft, KITE, Polomino Services a ALC. Ceny vítězům předal v rámci konference Microsoft Windows Azure Platform Vision přímo Don Grantham, víceprezident Microsoftu pro střední a východní Evropu.

Výběr platformy jsme zvažovali docela dlouho. Skloňovali jsme snad všechny možnosti od vlastních serverů přes běžný hosting až po Windows Azure. Poslední platforma zvítězila ze dvou důvodů. Z našeho pohledu umožňuje naprosto bezproblémový provoz a škálovatelnost a navíc je řádově levnější než jakýkoliv jiný hosting,“ řekl Martin Cígler, předseda představenstva společnosti CÍGLER SOFTWARE.

Všichni výherci obdrželi finanční podporu ve výši 25 000 Kč na marketingové aktivity a výrazné zviditelnění na odborných portálech. Celkový vítěz postoupil do regionálního kola soutěže a byl odměněn konzolí Xbox 360 s Kinectem. Zástupci společnosti CÍGLER SOFTWARE mají navíc plně hrazenou cestu na celosvětové setkání partnerů Microsoftu, které se koná letos v létě v Los Angeles. Tvůrce každé aplikace pro platformu Windows Azure získal právo bezplatně používat logo “Powered by Windows Azure“ a byl zmíněn v sérii článků na odborných serverech.

Proč vyvíjet pro Windows Azure?
Vývojáři se mohou plně soustředit na vývoj, poskytování služeb a nemusí se rozptylovat správou technické infrastruktury. Mají velkou flexibilitu v možnostech provozu aplikace, které jednoduše čerpají výkon dle aktuální spotřeby. Vývojářům se tak otevírají nové trhy a obchodní příležitosti.

Další článek: Sony Vaio S: pro ty nejnáročnější [video]

Témata článku: Cígler software, Los Angeles, Celkové vítězství, Azure

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší