Soutěž o Nejlepší produkční aplikaci v České a Slovenské republice

27. června 2000
Česká MP3 scéna opět posílila
Společnost Microsoft vyhlásila vítěze soutěže pro Microsoft Certified Solution Provider v České a Slovenské republice.
Soutěž o Nejlepší produkční aplikaci v České a Slovenské republice
Rodeo ve Vestci se 21. června 2000 večer stalo svědkem setkání všech partnerů programu MCSP v České a Slovenské republice, na němž společnost Microsoft, s. r. o., vyhlásila výsledky soutěže o Nejlepší produkční aplikaci.

V základních oblastech produkčních aplikací zvítězily tyto společnosti:

V oblasti Microsoft Windows 2000 (Řešení nebo infrastruktury postavené na technologiích Microsoft Windows 2000.): společnost Infinity, a. s., s interním řešením přechodu na platformu Windows 2000.

V oblasti ERP (Enterprise Resource Planning) – ekonomické informační systémy (Tvorba nebo implementace systémů řízení podniku nebo jeho částí. Od standardních jednoúčelových řešení vytvořených na míru: účetnictví, personalistika, logistika, výroba atd. až po implementaci velkých komplexních balíků.): společnost LCS International s řešením Norris ve společnosti Stavby silnic a železnic, a. s., kdy byl informační systém implementován v centrále i na všech deseti závodech společnosti.

V oblasti CRM (Customer Relationship Management) - vztahy se zákazníky a dodavateli (Tvorba nebo implementace systémů podporujících práci se zákazníkem. Helpdesk, telemarketing, podpora prodeje, zákaznické služby nepokryté standardní dodávkou ERP a centra správy klientů.): společnost Digi Trade s řešením určeným pro vedení záznamů o obchodních aktivitách obchodních zástupců společnosti Mona Praha, s. r. o., u jejích obchodních partnerů s návazností na vyplývající úkoly jednotlivým pracovníkům.

V oblasti KM (Knowledge Management) - správa znalostí (Jakákoliv podpora práce s nestrukturovanými daty v organizaci za účelem využití informací v nich obsažených nebo jejich provázání s firemními strukturovanými daty. Tvorba intranetů a internetů. Dokument management, fulltextové vyhledávání, Microsoft Office 2000 atd.): společnost AutoCont, a. s., s řešením Centrum včasné intervence pro Magistrát města Ostravy, jenž podporuje práci s nestrukturovanými daty v organizaci státní správy.

V oblasti Datawarehousingu – datové sklady a podpora rozhodování (Jakákoliv podpora rozhodování vycházející z analýzy existujících strukturovaných dat v organizaci využívající informace v nich obsažené. Manažerské informační systémy provázané s ERP a jednoúčelové aplikace sledující vzájemné vazby několika konkrétních veličin.): společnost Softip, a. s., s řešením ve Vojenském otevřeném penzijním fondu, které transformuje a udržuje data z primárních zdrojů zákazníka do formy optimální pro strategické rozhodování a analytické zkoumání.

V oblasti E-commerce (Tvorba nebo implementace on-line obchodních zákaznických řešení na internetu nebo intranetu s vazbou dodavatel-dodavatel /Business to business/ nebo dodavatel-zákazník /Business to customer/): společnost Compaq Computer, s. r. o., s řešením vývoj a implementace systému obchodního a informačního web portálu Compaq Plus.

Hlavním vítězem se stala společnost: Gratex International, a. s., s řešením databáze aktivních obchodů (DAKTO) ve Všeobecné úvěrové bance, které představuje informační systém určený na uchovávání a poskytování konsolidovaných a konzistentních údajů o aktivních obchodech pro efektivní řízení těchto obchodů na všech stupních řízení.

Informace o společnosti Microsoft® naleznete na http://www.microsoft.com/cze

Posláním společnosti Microsoft v ČR je přinášet pozitivní změny do každodenního života našich lidí. Kdekoliv lidé pracují, učí se nebo si hrají, usilujeme o usnadnění jejich života prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny našemu trhu. Microsoft je připraven přispět ke zkvalitnění vzdělání, zvýšení produktivity práce, pozvednutí konkurenceschopnosti našich firem a integraci našeho státu do NATO a EU podporou rozvoje dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti v naší zemi.

Váš názor Další článek: Česká MP3 scéna opět posílila

Témata článku: Microsoft, Windows, Infinite, Rodeo, Intranet, Infinity, Primární data


Určitě si přečtěte

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

Co je to UWB? Nová technologie zastoupí Wi-Fi, Bluetooth i NFC a slibuje velké věci

** V nových mobilech se začíná objevovat tajemná zkratka UWB ** Jde o další technologii, jak navzájem propojit různá zařízení ** Oproti Wi-Fi a Bluetooth má řadu výhod

Lukáš Václavík | 35

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 4

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

** Před dvěma lety se Microsoft zasnoubil s Chromem ** Nový Edge není zdaleka jejich jediné dítě ** Ještě důležitější je komponenta WebView2

Jakub Čížek | 50

Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

Testy procesorů Ryzen 5000: AMD překonalo Intel ve všech směrech

** AMD začalo prodávat nové procesory Ryzen 5000 s architekturou Zen 3 ** K dispozici jsou nezávislé testy z celého světa ** AMD překonává Intel ve všech směrech

Karel Javůrek | 67


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 5 500 Kč

Test levných herních notebooků

Hrajeme na Xbox Series X

Programy pro kontrolu dětí na počítači