Sourozenecký startup Click&Study spustil beta verzi webu

Sourozenecký startup Click&Study spustil beta verzi webu

Nový ambiciózní projekt Click&Study je zaměřen především na oblast jazykového vzdělávání. Jedná se o unikátní agregátor jazykových kurzů a pobytů, pomocí kterého si uživatelé mohou jednoduše vybrat z široké nabídky kurzů jazykových škol. U všech kurzů je navíc garantována nejnižší cena na českém trhu.

Jedinečnost tohoto projektu spočívá zejména v přehledné a široké nabídce jazykových kurzů od různých jazykových škol. Jednotlivé kurzy se dají velmi snadno vyfiltrovat a následně objednat a zaplatit. Než si uživatel kurz objedná, může si přečíst relevantní hodnocení od bývalých nebo současných studentů jednotlivých jazykových škol.Jak již doména webu napovídá, projekt má hlavně globální ambice.

„V současnosti nabízíme jazykové kurzy pouze v České republice. Protože si však uvědomujeme potenciál naší domény a týmu, který se na projektu podílí, rádi bychom do budoucna nabízeli i takové produkty, které budou atraktivní pro celosvětový trh. Z toho logicky vyplývají například jazykové kurzy v zahraničí.Rádi bychom totiž dosáhli v oblasti vzdělávání podobného úspěchu jako například Booking.com v oblasti poskytování ubytování“ vysvětluje Dominik Vacikar, spoluzakladatel Click&Study.

Zakladateli společnosti jsou Dominik Vacikar, Václav Vacikar a Petr Strýček. Jako další investoři se ke Click&Study připojili společnosti BLUE OCEAN Management, Studenta media a Czech Startups.

“Nápad, založit portál, který by lidem zjednodušil studium cizích jazyků mne zaujal hned od počátku. Na českém trhu mi totiž něco takového, jako je jazykový agregátor zatím chybělo. Proto jsem rád, že jsme se stali součástí takového projektu a můžeme veřejnosti nabídnout nové možnosti osobního vzdělávání,” říká Radomír Taláb, jednatel společnosti BLUE OCEAN Management

Cílem projektu Click&Study pro rok 2013 je stát se českou internetovou jedničkou v prodeji jazykového vzdělávání přes internet, proto není portál limitovaný pouze docházkovými kurzy pro jednotlivce, ale vzniká zde také sekce online kurzů, firemních kurzů nebo třeba jazykových pobytůV současné době má Click&Study více než 30 partnerských škol zejména z Prahy a Brna a další školy stále přibývají.

Více informací naleznete na www.clickandstudy.com

Další článek: Twitter prý připravuje vlastní Instagram

Témata článku: Kurs, Podobné hodnocení, Současný trh, Click, Podobná doména, Ocean, Limitovaná nabídka, Široká veřejnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší