Sony rozšiřuje tříletou záruku u vybraných LCD profesionálních displejů o 12 měsíců

Sony uklidňuje zákazníky rozšířením tříleté záruky u vybraných LCD profesionálních displejů o 12 měsíců

Brusel, duben 2004 – uživatelé LCD profesionálních monitorů Sony mohou nyní svobodněji dýchat a tvořit, protože jim společnost v současné době přináší možnost prodloužení záruky o 12 měsíců. Na omezenou dobu společnost Sony nabízí možnost u vybraných typů profesionálních monitorů rozšířit standardně poskytovanou tříletou záruku o dvanáct měsíců.

 

Zákazníci, kteří si chtějí užívat bezchybnou funkčnost a kvalitu těchto profesionálních monitorů Sony (SDM-S73, SDM-S74, SDM-S93, SDM-S94, SDM-S204, SDM-X73, SDM-X93, SDM-P232W) po delší dobu, se mohou registrovat na http://www.sony-europe.com/extensionwarranty a to ve dnech 15. dubna – 30. června 2004 a tím si prodloužit záruční dobu o jeden rok. To poskytne uživatelům ještě více času k objevování a užívání si výhod profesionálních displejů Sony bez zbytečných obav o záruční dobu a případné problémy s opravou. Tyto LCD monitory jsou vytvořeny z těch nejkvalitnějších komponent, nabízí velice kvalitní obraz a nejkomfortnější ovládání, tudíž si uživatelé práci s nimy opravdu užijí.

 

Jednoduchý registrační proces nabízí zákazníkům z celé evropy* možnost vybrat si při registraci předvolený uživatelský jazyk, zalogovat se a po té zaregistrovat. Uživatelé si pak z uvedeného seznamu vyberou model, u kterého si přejí prodloužit záruku a který je pro ně aktuální a následně natypují příslušné sériové číslo. Sony ho prověří ve své databázi, překontroluje jeho správnost a následně zašle zákazníkovi jak on-line autorizační potvrzení, tak tištěný autorizační dopis, který bude potvrzovat prodloužení záruky o rok. Pokud bude sériové číslo nesprávné, bude Sony zákazníka kontaktovat a podrobně znovuvysvětlí registrační proces.

 

Kris Van den Bossche, člen produktového týmu Sony Computer displays Europe, tuto akci komentoval:” Profesionální LCD monitory Sony jsou známy svou vysokou kvalitou a trvanlivostí, ale i přesto chceme zákazníkům, jako důkaz naší důvěry v produkt, nabídnout možnost prodloužené záruky o jeden rok ke standardním v současné době poskytovaným třem rokům. Tímto prodloužením chceme zdůraznit kvalitu našich servisních služeb a důvěru v naše produkty.”

 

 (* Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Italy, Netherlands, Norway, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Ukraine, Lithuania, Latvia, Estonia, Poland, Slovenia, Croatia, Hungary, Czech Republic, Slovakia, Romania, Bulgaria, Turkey, Israel)

 

 

--Konec tiskové zprávy—

 

 

Pro více informací kontaktujte, prosím,

Alexandra Bennett, PR Manager Sony Information Technology Europe.

tel: +322 706 4467; fax: +322 706 4460  email: alexandra.bennett@eu.sony.com;

www.sony-europe.com/presscenter

 

 

 

O Sony Europe:

Společnost Sony vyrábí produkty audio, video, komunikační a informační technologie pro spotřební i profesionální trhy. Se svými dalšími aktivitami v oblasti hudební, filmové, herní a internetové je Sony v unikátní pozici stát se klíčovým hráčem na poli osobní širokopásmové zábavy 21. století. Společnost Sony dosáhla v Evropě konsolidovaného ročního obratu 13,88 miliardy EUR (tj. 1,666 miliardy yenů) ve fiskálním roce ukončeném 31. března 2003, přepočet je založen na průměrném směnném kurzu 120 yen / EURO za uvedené období.  Sony Europe, se sídlem v Sony Center am Potsdamer Platz v Berlíně, řídí aktivity společnosti v oblasti obchodu s elektronikou a dosáhlo v Evropě ve finačním roce, ukončeném 31. března 2003, konsolidovaného ročního obratu 8,62 miliard EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Hrozí Wi-Fi v městských zástavbách kolaps?

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,