Soitron novým partnerem společnosti Safetica Technologies

Soitron novým partnerem společnosti Safetica Technologies

Safetica Technologies, česká technologická společnost působící na trhu softwarové ochrany proti únikům dat a hrozbám způsobeným lidským faktorem, oznámila uvedení společnosti Soitron jako nového certifikovaného partnera pro Českou republiku a Slovensko.

„Soitron je významným systémovým integrátorem, který působí na evropském trhu. Věříme, že vzájemná spolupráce přinese pozitivní výsledky oběma. Vynikající technická podpora a odborné znalosti o našich produktech v kombinaci s logistickými schopnostmi a způsobem vedení zakázek jsou klíčem ke společnému úspěchu,“ uvedl Jakub Mahdal, ředitel společnosti Safetica Technologies.

„Zabezpečit firemní IT prostředí již dávno neznamená mít jen firewall a antivir. Techniky jako social engineering, nebo jenom špatně nastavená přístupová práva, zvyšují rizika zneužití ze strany třetí osoby i nespokojených zaměstnanců zevnitř firmy. O takovém incidentu se nemusíte vlastně ani dozvědět; vše se totiž jeví stejně jako jindy,“ říká Martin Lohnert, výkonný ředitel společnosti SOITRON. „Proaktivní přístup vyžaduje použití moderních technologií, a tak Safetica perfektně zapadá do koncepce řešení, která nabízíme našim klientům.“

Bezpečnostní software společnosti Safetica Technologies chrání před následky úniků citlivých informací a společnostem zajišťuje komplexní ochranu před lidskými chybami i zlými úmysly. Produkt Safetica 5 byl prestižním časopisem SC Magazin zařazen mezi finalisty v kategorii DLP. Safetica Technologies nabízí své produkty přes své partnery v 50 zemích svět, na 5 kontinentech.

USB.org poprvé ukázalo návrh oboustranného konektoru Type C

Témata článku: Únik

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší