SoftXpand: převratné multiuživatelské počítačové řešení

SoftXpand: převratné multiuživatelské počítačové řešení

Převratné multiuživatelské počítačové řešení: První pouze softwarové řešení, které umožňuje každé pracovní stanici výkon běžného počítače a přitom nevyžaduje žádný speciální hardware.

Společnost MiniFrame, dodavatel výkonného multiuživatelského počítačového řešení, oznámila, že představí novou verzi programu SoftXpand, která by měla být uvedena na trh v tomto měsíci. SoftXpand, softwarové řešení na bázi operačního systému Windows XP, umožňuje vytvořit až osm počítačových pracovních stanic z jednoho standardního počítače. Každá pracovní stanice má stejný výkon jako hostitelský počítač, a to s použitím pouze standardního, běžně dostupného hardwaru.

Jako jednička v oblasti virtualizační technologie využívá software společnosti MiniFrame nevyužitý výkon procesorů současných počítačů a vytváří několik virtuálních počítačových stanic, z nichž každá je tvořena pouze monitorem, klávesnicí a myší. Výkon programu SoftXpand je nepřekonatelný, neboť podporuje všechny druhy aplikací, včetně multimediálních programů, videa, her, přenosné paměti a Voice Over IP (s využitím mikrofonu a reproduktorů).

Software SoftXpand od společnosti MiniFrame je kompletní řešení navržené pro potřeby obchodního, vzdělávacího a vládního sektoru. Zatímco poskytuje plný multimediální zážitek z PC, umožňuje také výraznou úsporu celkových nákladů na vlastnictví (hardware, údržba počítačů a instalace softwaru). Program SoftXpand je velmi flexibilní, umožňuje uživatelům přidávat další pracovní stanice, kdykoli je třeba. Kromě toho software SoftXpand umožňuje ohromné úspory nákladů na energii (až 80% oproti standardním počítačům).

Společnost MiniFrame nabízí unikátní řešení, jak zmenšit rozdíly v digitálním světě: namísto vybavování uživatelů málo výkonnými levnými stolními nebo přenosnými počítači, umožňuje řešení SoftXpand přístup k výkonným počítačům za zlomek ceny. Jelikož jde pouze o softwarové řešení, je možné pořídit nezbytný standardní hardware lokálně v jakékoliv zemi, čímž mohou uživatelé a distributoři udržovat krok s průmyslovými trendy v oblasti hardwaru a s technologickými pokroky. Vzhledem k tomu, že není třeba převážet žádný hardware, lze řešení společnosti MiniFrame dodávat i do vzdálených zemípouhým stisknutím tlačítka. Nedochází tak k žádným problémům souvisejících s logistikou, jako je např. skladování, inventura či měnové rozdíly.

Řešení SoftXpand je nyní k dostání v Evropě, Asii, v Jižní a Severní Americe, Africe a Oceánii prostřednictvím rychle se rozšiřující mezinárodní sítě partnerů. Generální ředitel společnosti MiniFrame Eli Segal, komentoval: "Důvod, proč se naše síť partnerů rozrůstá tak rychle, je jasný – nabízíme jedinečné partnerské nabídky: růst marží z prodeje informačních technologií, vyšší produktivitu práce při instalaci PC, vyloučení rizik při skladování hardwaru a velké slevy. Naši partneři mají příležitost distribuovat toto převratné multiuživatelské počítačové řešení a odlišit se od konkurence. V neposlední řadě nabízejí řešení, které je šetrné k životnímu prostředí: charakteristické menší spotřebou elektrické energie, menším množstvím emisí CO2 a elektronického odpadu. Společnost MiniFrame je připravena stát se jedničkou na trhu s multiuživatelskými počítači."

Společnost MiniFrame v současné době aktivně hledá partnery ve východní Evropě. Michaela Komblis, koordinátorka prodeje společnosti MiniFrame se zúčastní Mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií pro rozvoj podnikání INVEX, který se uskuteční ve dnech6. až 9. října 2008 v České republice. Pokud si chcete s paní Komblis domluvit schůzku, kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adreseglobal@miniframe.com.

O společnosti MiniFrame

Technologie společnosti MiniFrame nabízí softwarové řešení, které dokáže plně nahradithardware. Software SoftXpand mění standardní PC na multiuživatelské PC, pomocí kterého lze vytvořit až 8 zcela nezávislých pracovních stanic, z nichž každá se může pochlubit celou řadou multimediálních funkcí a vysokým výkonem. Tento počítač nové generace představuje pouze softwarové řešení bez potřeby speciálního hardwaru. Cílem společnosti MiniFrame je poskytovat počítače jakékoliv cenové úrovně za cenu, která představuje jen zlomek dřívějších nákladů. Program SoftXpand drasticky snižuje množstvínezbytného hardwaru, což vede k ohromné úspoře celkových nákladů na vlastnictví (TCO), umožňuje lepší správu počítačů a je to řešení šetrné k životnímu prostředí. Společnost MiniFrame má distribuční partnery na 5 světadílech a neustále se snaží rozšiřovat svou mezinárodní síť distributorů nabízející svým partnerům jedinečnou příležitost.

Váš názor Další článek: UPC reaguje na zrychlení u O2 a nabízí o 2 Mb/s více

Témata článku: Funkce počítačové klávesnice, Levné monitory k počítači, Mikrofony k pc, Vysoká marže, Řešení, Levné monitory k pc, Jednička, Softwarová společnost, Výkonný počítač, Kompletní klávesnice, Levné stolní počítače

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší