Software Symantec Backup Exec získává ocenění 2006 Quality Award společnosti Diogenes Labs a časopisu Storage

CUPERTINO, Kalifornie – 20. listopadu 2006 – Společnost Symantec Corp. (Nasdaq: SYMC) dnes oznámila, že software Symantec Backup Exec získal ocenění 2006 Quality Award v kategorii softwaru pro zálohování a obnovení pro malé a střední podniky, udělované každoročně společností Diogenes Labs a časopisem Storage. Společnost Diogenes Labs, poradenská firma zaměřená na oblast IT, provádí průzkum mezi předplatiteli časopisu Storage v pěti různých kategoriích. Software Symantec Backup Exec získal nejvyšší pocty za funkce, kvalitu a spolehlivost produktu. 70 % dotazovaných, což je třikrát více než u nejbližšího konkurenta, navíc uvedlo, že pokud by se měli znovu rozhodovat, zakoupili by opět software Backup Exec.
Software Symantec Backup Exec získává ocenění 2006 Quality Award společnosti Diogenes Labs a časopisu Storage

Výsledky průzkumu mezi čtenáři časopisu z malých a středních podniků potvrzují vedoucí pozici společnosti Symantec v ochraně dat

 

„Toto obrovské uznání svědčí o naší schopnosti vycházet vstříc potřebám zákazníků vhodnými řešeními, jako je například funkce nepřetržité ochrany dat, kterou jsme představili v loňském roce. Byla to přímá reakce na poptávku našich zákazníků po rychlejších a levnějších možnostech zálohování a obnovení dat,“ řekl Pat Hanavan, vice president Data and Systems Management Group, společnost Symantec Corp. „Díky softwaru Backup Exec 11d, uvedenému na trh počátkem tohoto měsíce, již není nutno každodenně zálohovat servery Exchange a vytvářet časově náročně zálohy poštovních schránek. Software Backup Exec tím dále posílil svoji pozici nejvyššího standardu v obnovení dat v systémech Windows.“

 

Software Symantec Backup Exec 11d, vyvinutý zejména pro malé a středně velké organizace, přináší nepřetržitou ochranu dat pro důležité aplikace Microsoft, jako jsou Exchange a SQL Server, a umožňuje rychlé obnovení dat. To značně omezuje náklady a nároky na čas a prostředky bez ohledu na to, zda zákazníci zálohují na disk, pásku nebo na obě média. A také to pomáhá zajistit kontinuitu e-mailu v organizacích, protože nepřetržitá ochrana systémů Exchange umožňuje obnovit data do stavu, ve kterém byla pouhou sekundu před jejich ztrátou.

 

Ocenění Quality Award udělené společností Diogenes Labs a časopisem Storage spolu se zprávou MarketScope for Enterprise Backup/Recovery Software vydanou nedávno společností Gartner[1], ve které software Veritas NetBackup společnosti Symantec obdržel nejvyšší možné „velmi kladné“ hodnocení, zvýrazňuje pozici společnosti Symantec na trzích zálohování a obnovení pro malé a střední podniky a velké organizace.

O zprávě MarketScope vydávané společností Gartner

Zpráva „MarketScope for Enterprise Backup/Recovery Software, 2006“ je opatřena Copyrightem společnosti Gartner, Inc. z 19. září 2006 a je použita se svolením. Zpráva MarketScope hodnotí situaci na trhu v určitém časovém období. Vypovídá o tom, jak určití dodavatelé podle analýzy společnosti Gartner splňují jí definovaná kritéria pro daný trh. Společnost Gartner se nestaví na podporu žádného dodavatele, produktu ani služby popsané ve zprávě MarketScope a nevydává doporučení uživatelům technologií, aby si vybírali pouze dodavatele s nejvyšším hodnocením. Společnost Gartner odmítá všechny záruky, výslovně uvedené nebo předpokládané, vztahující se k tomuto průzkumu, včetně jakýchkoli záruk obchodovatelnosti a vhodnosti pro určitý účel.

O ocenění Quality Award udělovaném společností Diogenes Labs a časopisem Storage

Společnost Diogenes Analytical Laboratories, přední poradenská firma zaměřená na oblast IT, a časopis Storage, publikace věnovaná uživatelům počítačových úložných systémů, spolupracují každý rok na udělování cen Quality Award. Cílem ocenění je vyslovit uznání výrobcům, kteří dosáhli vynikají kvality. Při hodnocení jsou používána objektivní kritéria, empirické metodologie a statisticky významný průzkum.

O společnosti Symantec

Společnost Symantec je světová jednička v poskytování řešení, která pomáhají jednotlivcům a podnikům zajistit bezpečnost, dostupnost a integritu informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Cupertino v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.cz.

 


[1] Gartner Research, “MarketScope for Enterprise Backup/Recovery Software, 2006,” autoři Dave Russell, Carolyn DiCenzo, 16. září 2006

Témata článku: Software, Pozice, Symantec, Záloha, Server, Poštovní schránka, Quality, Pata, Dodavatel, Ochrana, Copyright, Software 602, Průzkum, Storage, Recovery, Toto, Forum, Data, Systém, President, Páska, Vice, Tito, Enterprise, Exchange

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji