Software NEWTON Dictate 4 nyní jako elektronická licence

Software NEWTON Dictate 4 nyní jako elektronická licence

Společnost NEWTON Technologies,a.s., která je výrobcem softwaru NEWTON Dictate 4, uvádí do prodeje elektronické licence tohoto unikátního nástroje pro tvorbu dokumentů pomocí hlasu.

Zákazníci mají na výběr ze dvou elektronických licencí softwaru NEWTON Dictate 4 Start (1.090,- Kč s DPH) a Business (11.990,- Kč s DPH), které jsou oproti krabicovým verzím výrazně zlevněny.

Proces koupě elektronické licence je velmi jednoduchý. Zákazník si zakoupí elektronickou licenci vybrané verze softwaru NEWTON Dictate 4 a do několika minut od zaplacení obdrží na email licenční kód i odkaz pro stažení programu.

Při uvedení elektronických licencí spolupracuje společnost NEWTON Technologies,a.s. se společností Alza.cz a.s., největším prodejcem počítačů a elektroniky. Alza.cz koncem roku 2012 spustila unikátní systém prodeje elektronického obsahu. Zákazník po zakoupení elektronické licence NEWTON Dictate  4 má tak možnost kdykoliv licenční kód či instalační soubor vyhledat ve správě svého uživatelského účtu na Alza.cz.

Svým zákazníkům chceme poskytnout maximální komfort a nezanedbatelnou úsporu času. U přepisovacího softwaru NEWTON Dictate 4, kterým lze rychle a pohodlně vytvářet dokumenty, je až nutností službu nákupu elektronické licence nabídnout. „ říká Ing. Petr Herian, ředitel společnosti NEWTON Technologies,a.s.

Pro dosažení kvalitně nadiktovaného textu s přesností až 98 % je nezbytné dodržet pravidla správného diktování, ale především používat k diktování kvalitní směrový mikrofon. Zákazník by tuto skutečnost neměl opomenout. Proto doporučujeme zákazníkům, aby si ověřili kvalitu vlastního mikrofonu, případně si mohou zakoupit mikrofon uvedený v doporučeném příslušenství na Alza.cz. 

Další článek: Asetek získal další patent na vodní chlazení, tentokrát pro servery

Témata článku: Alza, Mikrofony, Newton

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší