Software Cígler Software bude nabízet německý gigant Datev

Software Cígler Software bude nabízet německý gigant Datev

Brno, 20. srpna 2007. Společnosti CÍGLER SOFTWARE, přední český výrobce ekonomických systémů, a DATEV, německý lídr v poskytování softwarových řešení pro daňové poradenství, se staly partnery. Díky exkluzivní spolupráci s CÍGLER SOFTWARE bude DATEV na českém trhu zajišťovat dodávky nového specializovaného balíku Money S5, určeného pro daňové a auditorské kanceláře.

Smlouva o spolupráci byla podepsána 17. července 2007 a obě společnosti v rámci partnerství uplatní své dlouholeté znalosti a zkušenosti z oboru. CÍGLER SOFTWARE dokáže přesně identifikovat potřeby a zvyklosti českých uživatelů v oblasti účetních postupů, DATEV se zase již desítky let pohybuje v prostředí specializované problematiky daňových poradců, účetních firem a auditorů. Navíc DATEV se úzce zaměřuje na aplikaci německých a mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS).

DATEV bude pro svoje stávající i nové zákazníky zajišťovat dodávky systému Money S5, který bude plně integrovaný do ostatních programů DATEV v České republice. Systém Money S5 je představitelem zcela nové produktové řady ekonomických řešení CÍGLER SOFTWARE pro střední a velké firmy. Oficiálně bude na trh uveden na podzim 2007. Společnosti CÍGLER SOFTWARE a DATEV také společně vytvořily balík určený pro daňové a auditorské kanceláře, který bude tvořen přizpůsobenými vybranými moduly Money S5. I tento balík bude na trh uveden na podzim 2007.

Z partnerství lídrů v oblasti ekonomických systémů a problematiky účetních řešení budou profitovat hlavně zákazníci – díky silnému zázemí a zkušenostem oba partneři svým zákazníkům poskytnou záruky kvality dodávaných systémů včetně doplňkových služeb, jako jsou školení nebo technická podpora.

Témata článku: Software, Auditor, Money, Cígler software, Vybraná oblast

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí