Software AG & IDS Scheer oznámily na veletrhu CeBIT 2010 nový positioning společnosti a produktový plán

Software AG & IDS Scheer oznámily na veletrhu CeBIT 2010 nový positioning společnosti a produktový plán

Společnosti Software AG a IDS Scheer oznámily na březnovém veletrhu CeBIT 2010 nový positioning a produktový plán. Software AG, která nyní vlastní více než 90% podíl v IDS Scheer, zveřejnila detaily toho, jak jí akvizice umožní stát se leaderem trhu s Business Process Excellence (BPE). Zároveň byl představen produktový plán společného portfolia a ohlášen první společný produkt – ARISalign. Software AG plánuje začlenit zbývající podíl IDS Scheer do konce roku 2010. Společný stánek Software AG a IDS Scheer navštívili na největší světové IT události německá kancléřka Angela Merkelová a španělský premiér José Zapatero.

Software AG představila první společný produktový plán s IDS Scheer. Integrované produkty pro Business Process Excellence přinesou příležitosti na nových trzích a ustanoví „process intelligence“ jako jeden z mezníků v historii softwarového průmyslu. Akvizice IDS Scheer umožní – díky sdílení znalostí a dovedností, jak v oblasti produktů, tak v oblasti konzultační – zhodnotit pozici technologického leadera a získat přední podíl na trhu. Společnost bude mít po sloučení takovou strukturu, aby oslovovala ve vedeních firem nejen obchodníky, ale i odborníky, kteří se stále více podílejí na rozhodování o strategických investicích do IT.

„Začíná nová éra softwarového průmyslu,“ řekl k tomu Karl-Heinz Streibich, generální ředitel Software AG. „Důležitost softwarového průmyslu pro ekonomický rozvoj a udržení životního standardu bude v příštích letech a desetiletích dramaticky růst. Nejpodstatnější vylepšení, která povedou ke zvyšování hospodářské výkonnosti a snížení emisí oxidu uhličitého, budou výsledkem na software založených inteligentních podnikových procesů. A na tomto trhu hodláme být nejsilnějším hráčem.”

Během krátké doby proběhne integrace produktů webMethods a ARIS i integrace portfolií v oblasti spolupráce a komunitních projektů. Stávající oddělení služeb pro strategické konzultace a konzultace SAP společně vytvoří oddělení Enterprise Process Innovation. Budoucí značky společnosti jsou ARIS, webMethods, ADABAS, Natural a IDS Scheer Consulting. IDS Scheer Consulting bude tvořit nezávislou obchodní divizi.

Software AG byla největším světovým nezávislým dodavatelem infrastrukturálního software pro podnikové procesy. To zahrnuje modernizaci, automatizaci a optimalizaci stávajících IT systémů a procesů. Po ohlášení integrovaného portfolia je nyní společnost na pozici předního dodavatele softwarových řešení pro Business Process Excellence.

Na společném stánku s IDS Scheer oznámila Software AG svou vizi budoucnosti. Byly ukázány konkrétní příklady, jak Business Process Excellence přispívá k inovativnímu a stálému rozvoji různých průmyslových odvětví. Mezi ty nejvýznamnější patří „snižte uhlíkovou stopu svého automobilového parku“ – názorná ukázka možného propojení digitálních světů, předvedená na příkladě ze světa skutečného. Demonstrační aplikace vznikla ve spolupráci s TomTom WORK, součástí společnosti TomTom.

Na veletrhu CeBIT představila Software AG nové technologie pro Business Process Excellence, včetně produktů ARISalign, ARIS Mash Zone, NaturalONE a Communication Enabled Business Processes (CEBP).

Fotogalerie i s fotografiemi ve vysokém rozlišení je k dispozici na

http://www.softwareag.com/ids_scheer/cebit2010/press/default.asp

Další článek: Google neprovádí autocenzuru, zakázané stránky ale i tak nezobrazí

Témata článku: Leader, Heinz, Oxid uhličitý, Angelo, Německá značka, Work, Automobilový průmysl, Natural, Portfolio, Mash, Softwarový produkt, Angel, TomTom, Oxid

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší