Soft-Tronik jmenován podruhé za sebou nejlepším VAD společnosti Citrix ve východní Evropě

Brno, 27. února 2007 - Společnost SOFT-TRONIK získala podruhé v řadě ocenění „The Best Value Add Distributor“ společnosti Citrix Systems v regionu Východní Evropa a Rusko. SOFT-TRONIK se stal za uplynulý rok nejvýznamnějším regionálním distributorem společnosti Citrix, který poskytuje svým partnerům z řad Citrix resellerů všestrannou podporu při prosazování se u koncových zákazníků.
Soft-Tronik jmenován podruhé za sebou nejlepším VAD společnosti Citrix ve východní Evropě

Společnost Citrix vyhlásila ocenění u příležitosti každoročního setkání se svými nejlepšími obchodními partnery ve východoevropském regionu. Slavnostní předání proběhlo v hotelu Holiday Inn v Brně 26. února za účasti Volkera Schmeissera, Regional Managera společnosti Citrix Systems, Eastern Europe.

Společnost SOFT-TRONIK působí na českém trhu jako výhradní distributor společnosti Citrix a provozuje jeho autorizované školicí středisko - Citrix Authorized Learning Center.
„Pro Citrix je spolupráce s autorizovanými distributory klíčovým momentem úspěchu. Práce našich distributorů a partnerů si proto velmi vážíme a chceme je nejen podporovat, ale ty nejlepší i oceňovat,“ uvedl Volker Schmeisser.

„Našim partnerům se snažíme poskytovat vysoký standard služeb spojený s přípravou a realizací jejich projektů spojených s řešeními Citrix. Jsme potěšeni, že Citrix takto ocenil naší práci a úspěchy. Ukazuje se, že naše investice do rozvoje trhu, zvyšování odborné úrovně našich specialistů a zdokonalování našich možností při podpoře dalších Citrix partnerů nesou své ovoce,“ řekl Boris Nevrlý, managing director, společnosti SOFT-TRONIK.

Váš názor | Intel přestavuje již čtvrtou továrnu na 45nm

Témata článku: Moment, Soft, Holiday, Citrix, Boris, Holiday Inn

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší