SoEasy.cz startuje ve velkém stylu

SoEasy.cz startuje ve velkém stylu: internetový obchod, 30 kamenných prodejen a soutěž o ceny za 100.000 Kč.
SoEasy.cz startuje ve velkém stylu

Specialista na mobilní elektroniku – SoEasy (www.SoEasy.cz) oficiálně zahájil prodej nejen na internetu, ale současně ve více než 30 kamenných prodejnách po celé ČR. Start SoEasy.cz provází soutěž o ceny z oblasti mobilních zařízení v hodnotě přes 100.000 Kč.

SoEasy je první a nyní největší specializovanou obchodní sítí na mobilní elektroniku v ČR. „Zatímco někteří jiní obchodníci zahlcují své zákazníky nekonečnou nabídkou zboží napříč všemi segmenty, SoEasy se soustředí na oblast mobilních telefonů a PDA, GPS navigací, notebooků a dalších mobilních zařízení,“ říká David Kirš – jednatel provozovatele obchodní sítě SoEasy.

Mezi největší konkurenční výhody SoEasy patří nejen specializace na mobilní zařízení, ale také bezkonkurenční skladová dostupnost (přes 90 % nejprodávanějšího zboží je k dodání do 2. dne). Aktuálně naleznete v katalogu SoEasy.cz přes 5000 položek z oblasti mobilních zařízení. SoEasy přitom tvoří nejen internetový obchod, ale také více než 30 kamenných partnerských prodejen po celé ČR včetně Prahy a Brna.

„Věříme, že existují zákazníci, kteří ocení, že jsme jim nablízku, přímo v jejich městě, v jejich ulici,“ uvádí Kirš. „Díky tomuto konceptu mohou zákazníci nakupovat přesně tak, jak jim to vyhovuje – někdo na Internetu s dodáním do domu, někdo v kamenné prodejně u vyškoleného prodavače. Tak může zákazník využít možnosti nechat si předvést, jak jeho nová GPS navigace nebo mobilní telefon fungují. Jsme jiní než anonymní e-shop nebo neosobní hyper prodejna.“ popisuje.

SoEasy.cz uspořádal při příležitosti zahájení prodeje soutěž o více než 60 cen v hodnotě přes 100.000 Kč. Soutěž probíhá ještě 10 dní a do slosování o ceny je zařazena každá objednávka v internetovém obchodě SoEasy.cz uskutečněná do 29. června 2008. Úplné podmínky soutěže jsou k dispozici na internetové adrese www.SoEasy.cz.

Témata článku: GPS navigace, Mobilní katalog, Nejprodávanější mobilní telefony, Mobilní telefony s navigací GPS, Největší výhoda, Anonymní síť, Celý dům, Mobilní telefony brno

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje