Société Générale s pomocí Inprise/Borland

Société Générale rozšiřuje distribuci online služeb s pomocí společnosti Inprise/Borland
Société Générale s pomocí Inprise/Borland
SCOTTS VALLEY, Kalifornie - 21. srpna 2000 - Společnost Inprise/Borland dnes oznámila, že Société Générale si vybrala systém Inprise™ VisiBroker® pro vytvoření páteře pro distribuci svých online služeb. Société Générale, jedna z největších mezinárodních bank ve Francii spravuje, registruje a zabezpečuje jménem velkých společností vydávání akcií nebo bondů. Akcionáři od tohoto okamžiku mohou přistupovat k detailním informacím na účtu nebo registrovat cenné papíry online a jsou schopni zadávat objednávky přímo online nebo přes zabezpečenou službu předávání zpráv.

Nominet, služba která připojuje Société Générale k centrálnímu IT systému v reálném čase, umožňuje společnostem, jež vydávají akcie, vést seznam držitelů akcií a umožňuje zaměstnancům banky spravovat systémy back office. Nový systém, jež je vyvinut v jazyce Java, je založen na víceúrovňové architektuře s množstvím aplikačních serverů založených na standardu CORBA. Aplikační rozhraní spojuje se službou WWW přes DHTML a obsahuje vysokou úroveň fyzického a logického zabezpečení. Poskytuje fyzicky a logicky zabezpečené přístupové systémy, chráněné operační systémy, kódování, filtrování, rysy přísné autentifikace a provozní záznam. Primárním cílem návrhu tohoto systému byla též jeho snadná použitelnost.

"Nové technologie významně zlepšují denní komunikaci mezi bankami a jejich zákazníky. Umožňují snížit náklady na transakce a rozšířit řady jejich uživatelů. A také rozsah služeb, které nabízejí," řekl Daniel Damin, country manager, Inprise France. "Tento nejnovější projekt demonstruje úspěch naší spolupráce s jedním z nejlepších francouzských systémových integrátorů, kdy kombinujeme naše technologie založené na průmyslových standardech s vysokou hodnotou přidaných služeb a konzultací."

Jedná se o třetí online službu, kterou uvedla Société Générale do provozu ve spojení se společností Ifatec. Société Générale vytvořila multijazykový uzel www.warrants.socgen.com, který umožňuje získat zákazníkům ceny garancí v reálném čase. Poskytuje také přístup k Internet WebClear, což je inter-bankovní clearingový systém založený na měně Euro. Všechny tyto vývojové práce byly podloženy zkušenostmi společnosti Ifatec v oblasti standardu CORBA® a zabezpečení Internetu. Ifatec byl odměněn druhou cenou OMG (Object Management Group) v květnu roku 1999 za svou práci na WWW uzlu Société Générale Warrants v kategorii "nejlepší implementace distribuovaných aplikací s použitím objektové technologie".

O společnosti Ifatec Softwarová společnost Ifatec je pobočka skupiny Euriware Groupe zaměřená na "e-business". V roce 1999 dosáhla obratu 46 miliónů francouzských franků (více než 7 miliónů Euro). Ifatec nabízí kompletní řadu služeb pro Internet: portálů, on-line služeb, mobilní Internet, e-business, business inteligence, intranetové služby a správu znalostí. Díky globálním řešením a pečlivě vybraným dohodám o spolupráci Ifatec spojuje veškeré zkušenosti spojené s tímto typem projektů: konzultace, Webově orientovaný marketing a komunikace, projektování, integrace, zabezpečení a hostování WWW uzlu s přidanou hodnotou. Ifatec se odlišil od konkurence zejména svou schopností implementovat vývojové architektury a přitom brát v úvahu historicky vzniklé systémy zákazníka.

O společnosti Société Générale SG je součástí skupiny Société Générale Groupe zaměřené na investiční a komerční bankovnictví. S přítomností ve více než 60 zemích, se zkušenostmi na kapitálových trzích, v poradenských službách, ve strukturovaných financích a v komerčním bankovnictví SG vytváří inovativní integrovaná finanční řešení pro své zákazníky z korporací, institucí a veřejného sektoru. Chcete-li se seznámit se službou Nominet, navštivte prosím uzel www.nominet.socgen.com.

O společnosti Inprise/Borland

Inprise/Borland je vedoucím poskytovatelem infrastruktury pro přístup k Internetu a nástrojů pro vývoj aplikací pro klíčová operační prostředí včetně OS Linux, Solaris a Windows. Společnost byla založena v roce 1983 a sídlí v Silicon Valley, Kalifornie, USA. Více se dozvíte na adresách http://www.borland.com, http://community.borland.com či http://www.inprise.cz.

Váš názor Další článek: PTC oznámilo vývoj interaktivního plošného modeláře

Témata článku: Internet, Založený účet, Primární projekt, Komerční banka, Frank, Bond, Francouzská společnost, Vysoké zabezpečení, Vysoká hodnota, Kalifornie


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky