Snížení cen připojení k Internetu u GTS

Společnost GTS, která je předním telekomunikačním operátorem v České republice a poskytuje širokou nabídku hlasových, datových a internetových služeb, oznámila výrazné snížení cen připojení k Internetu.
Snížení cen připojení k Internetu u GTS
Praha, 19. června 2000 – Společnost GTS (GTS CzechNet, GTS INEC a DATTEL), která je předním telekomunikačním operátorem v České republice a poskytuje širokou nabídku hlasových, datových a internetových služeb, dnes oznámila výrazné snížení cen připojení k Internetu.

Snížení cen se týká pevného připojení k Internetu, které je poskytováno jako kompletní služba, tedy včetně pronajatého digitálního okruhu. Cena za tuto službu je nyní až o polovinu levnější a např. přenosová kapacita 64 kbit/s je poskytována již od 9.950,- Kč měsíčně. To pro zákazníka představuje úsporu až 125.400,- Kč za rok.

Novinkou u této služby je rozšíření nabídky přenosových kapacit až na 2 Mbit/s. Pevné připojení k Internetu touto rychlostí včetně přístupového okruhu je možné mít již za 44 950,- Kč měsíčně.

Připojení k Internetu pevnou linkou představuje funkčně tu nejvyšší úroveň. Díky nové cenové nabídce GTS není tato kvalita luxusem, ale reálně dostupnou volbou pro široký okruh zákazníků.

Kompletní nový ceník naleznete na adrese http://www.gtsgroup.cz/sluzby/index-5.htm

O společnosti GTS

GTS je přední telekomunikační operátor poskytující integrovanou, cenově zvýhodněnou nabídkou širokopásmových hlasových, datových a internetových služeb.

Společnost GTS vznikla spojením tří telekomunikačních firem - Dattel, GTS Czech Net a GTS INEC v únoru 2000.

Dattel a.s. přinesla metropolitní optickou síť, licenci na poskytování veřejných telefonních služeb a propojovací smlouvu s dominantním operátorem. Firma GTS Czech Net poskytla neveřejnou telekomunikační síť, licencí na

poskytování hlasových služeb pro CUG a pan-evropskou síť. GTS INEC byl předním českým ISP s regionální působností, díky kterému GTS nabízí bezkonkurenční národní (NIX) a mezinárodní konektivitu ( EBONE).

Hlavním cílem společnosti GTS je nabídnout zákazníkům jedinečnou kombinaci služeb a připravit se tak na vstup na liberalizovaný telekomunikační trh. Společnost je plně vlastněna firmou GTS Czech Inc.

O společnosti GTS Inc.

Global TeleSystems poskytuje své služby podnikům a poskytovatelům spojení ve 20 evropských zemích. Poskytuje jim pestrou nabídku širokopásmových služeb, připojení na Internet a hlasových služeb.GTS provozuje první, a v současné době též největší celoevropskou širokopásmovou optickou síť, jejíž body přítomnosti (PoP) se nacházejí ve více než 50 evropských městech a jejíž délka přesahuje 17 000 km GTS navíc oznámila plány na výstavbu moderního transatlantického systému FLAG Atlantic﷓1, využívajícího duální kabel. GTS rozšiřuje svou hlavní síť v řadě nejvýznamnějších evropských velkoměst prostřednictvím městských sítí CEN. Hlavní sídlo skupiny GTS je v USA, Washingtonu, její evropská centrála je v Londýně, a zastoupení GTS je možné najít ve více než 80 evropských městech.

Váš názor Další článek: Intel oznámil mobilní procesory i mnoho dalšího

Témata článku: Internet, Flag, Atlantic, Snížená cena, Kompletní sídlo, Propojovací síť, Telekomunikační síť, Kompletní nabídka, Městský okruh, Zvýhodněná cena


Určitě si přečtěte

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

HTTPS byl pouze první krok. Chrome zavádí DoH, tedy šifrované DNS. Dopady mohou být obrovské

** Šifrovaný web je dnes už samozřejmost ** Jeden díl skládačky ale ještě chybí – DNS ** Firefox už začal a teď se na šifrované DNS chystá i Chrome

Jakub Čížek | 92

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 30Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF