SMS doména. Zaregistrujte si ji, než Vám ji někdo ukradne.

28. ledna 2003
Hledá se ukradený disk Samsung
B3net se svou službou business.nabit.cz představil absolutně nový koncept: sms doménu.
SMS doména. Zaregistrujte si ji, než Vám ji někdo ukradne.

Každá společnost má nyní možnost si zaregistrovat svoji sms doménu, prostřednictvím které ji mohou uživatelé "esemeskově navštívit". Zaregistrujte si nyní Vaší sms doménu, než bude Vaše sms doména zabraná. Registrace první sms domény je zdarma.

 

Úderem 00:01 hodiny byla dnes spuštěna nová služba mobilního marketingu business.nabit.cz. Spolu s ní byl představen nový koncept sms domén.

 

Tvar sms domény může být složen z písmen, číslic, pomlčky a tečky. Příklad sms domény: VASEFIRMA. Prostřednictvím Vaší domény Vás pak mohou uživatelé "esemeskově navštívit".

 

První službou využívající sms domén je služba vyžádání Vašeho loga nebo melodie sms zprávou.  Když uživatel zašle sms zprávu ve formátu VASEFIRMA LOGO ČÍSLO LOGA na telefonní číslo (+420) 732 668866, obdrží během dvou minut zpět Vaše logo na mobilní telefon. Např. tedy odešle sms zprávu ve tvaru B3NET LOGO 1, obratem na mobilní telefon obdrží logo B3net.

 

Na sms domény zaregistrované v business.nabit.cz je dále možné vázat služby šité na míru přímo Vašim potřebám. Příkladem takových sms služeb využívajících sms doménu mohou být sms hlasování, sms soutěže, sms věrnostní systémy, informační služby apod. Možnost vyžádat si logo přes sms zprávu je první standardizovanou sms službou, kterou můžete začít využívat během několika kliknutí myši. Postupem času budou další standardizované služby ovládané prostřednictvím Vaší členské sekce přibývat.

 

O nás

 

B3net je mladá dynamická společnost, založena v roce 2001, specializující se na oblast mobilního marketingu. V současné době B3net má 5 zaměstnanců a je největším poskytovatelem služeb mobilních log pro společnosti a významný hráč na poli sms soutěží a jiných sms aplikací v ČR. B3net v dubnu 2002 koupil populárního poskytovatele log Nabit.cz s cílem tuto službu nadále rozvíjet.

 

V listopadu 2002 se B3net umístil na 2. místě v prestižní soutěži Creative Mobile Award se svou aplikací business.nabit.cz, která byla spuštěna 27.1.2003. business.nabit.cz se má stát platformou pro nabídku standardizovaných sms řešení s cílem mobilní marketing zpřístupnit opravdu každé společnosti. V první vlně se bude jednat zejména o možnost zapojit mobilní loga do marketingového mixu během několika kliknutí myši.

 

B3net poskytuje služby mobilního marketingu řadě významných společností jako je např. Škoda Auto, Seat, Opel, Toyota, Fiat, Alfa Romeo, Nissan, Kraft Foods, Pinelli, Santa Nápoje, Sanoma Magazines, Global Spirits, Schering, Alimex ČR a řadě dalším.

 

Tiskový kontakt

 

B3net, s.r.o.

Hybernská 20

110 00 Praha 1

Web: www.b3net.cz, business.nabit.cz, www.nabit.cz

Email: info@b3net.cz, business@nabit.cz

 

Kontaktní osoba:

 

Jan Barta

Obchodní ředitel

Tel: (+420) 777 767 773

Email: jan.barta@b3net.cz

 

 

 

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Hledá se ukradený disk Samsung

Témata článku: Opel, Fiat, Logo, Seat, SMS, Nissan, Kraft, Bart, Toyota, Alfa Romeo


Určitě si přečtěte

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 67

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 28


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky