SMART Comp nabídne od prázdnin ve Zlíně služby NETBOX

SMART Comp nabídne od prázdnin ve Zlíně služby NETBOX

Brněnská společnost SMART Comp. a.s. uzavřela se společností AVONET, s.r.o. smlouvu o spolupráci, na základě které bude od 1. července nabízet domácnostem ve Zlíně služby NETBOX - vysokorychlostní internet, digitální televizi a VoIP telefon.

Společnost SMART Comp. a.s., provozovatel metropolitní optické sítě NETBOX, a společnost AVONET, s.r.o. uzavřely smlouvu o spolupráci při poskytování služeb elektronických komunikací. Společnost SMART Comp. a.s. bude ve spolupráci se společností AVONET, s.r.o. od 1. července v rámci společného projektu nabízetdomácnostem na optické síti ve Zlíně kompletní triple play služby pod obchodní značkou NETBOX. Rozšířená nabídka služeb bude zahrnovat kromě vysokorychlostního internetu a VoIP telefonu také digitální televizi (IPTV) a bude na území Zlína do konce roku 2008 dostupná pro cca 8 000 domácností.

Domácnosti si budou moci objednat služby NETBOX samostatně nebo si vybrat některý ze 13ti zvýhodněných balíčků všech služeb s cenou již od 339 Kč vč. DPH měsíčně. Novinkou v nabídce pro Zlín bude balíček obsahující internetové připojení o rychlosti 3072/1024 kb/s (příchozí/odchozí rychlost) bez omezení množství stažených dat, hlasovou službu bez paušálu a 42 TV kanálů za zvýhodněný měsíční paušál 559 Kč vč. DPH.

Stávajícím zákazníkům AVONETu, kteří využívají tarif Internet SprintFibre SP1 (2048/1024 kb/s), bude při zachování ceny 298 Kč vč. DPH měsíčně nabídnut po omezenou dobu výhodnější internetový tarif NETBOX Optimum (3072/1024 kb/s). Noví zákazníci ve Zlíněsi navíc budou moci v rámci časově omezené akční nabídky objednat samostatný TV tarif nebo vybraný balíček s internetovým tarifemNETBOX Optimum, Favorite, Perfect nebo Premium na 3 měsíce provozu za 50 % ceny. Bližší informace o nabídkách získají zákazníci na webových stránkách spolupracujících společností.

Aktivace služeb NETBOX začne probíhat od 1. července 2008, v první fázi se počítá se spuštěním služeb na sídlišti Zlín - Jižní Svahy a v lokalitě Kúty. Do webových stránek společnosti AVONET bude integrována kompletní nabídka služeb NETBOX spolu s online objednávkou a mapou pokrytí. Zákazníci ve Zlíně si tak budou moci jednoduše ověřit dostupnost služeb triple play ve svém bytovém domě.

Spolupráce je usnadněna obdobnou koncepcí budování optické sítě obou partnerů. Společnost AVONET používá v access vrstvě stejné síťové prvky, které používá síť NETBOX (Cisco ME3400). Společnost AVONET, s.r.o. bude postupně provádět úpravy optické sítězejména za účelem nabídky digitální televize. Ze strany společnosti SMART Comp. bude nutné pro realizaci zlínského projektu vybudovat a osadit redundantní POP (Cisco 7604) a MINI-POP (Cisco Catalyst 4503). Optická síť spolu s nejmodernější technologií od společnosti Cisco Systems zaručí maximální kvalitu a dostupnost pro všechny nabízené služby.

„V souvislosti s rozšiřováním našich služeb směrem k domácnostem vznikla potřeba nabízet komplexní triple play služby. Společnost SMART Comp. jsme oslovili díky již vybudované platformě pro digitální televizi. Věříme, že kompletní nabídka, tedy vysokorychlostní internet, VoIP telefon a digitální televize, zaujme naše stávající i potenciální zákazníky. Atraktivitu nabídky brzy ještě zvýší plánované uvedení služby NETBOX Videotéka a vysílání v HD kvalitě.“ uvedl Dušan Máčalík, obchodní ředitel spol. AVONET, s.r.o.

„Díky spolupráci obou firem se dostanou všichni stávající i noví partneři projektu NETBOX, včetně zákazníků AVONETu, výrazně rychleji a levněji ke kvalitním TV službám a k filmovému obsahu jako je například HBO Digital nebo Kinománie. Každý nový partner projektu zároveň nepřímo zaručuje maximální stabilitu a další rozvoj všech nabízených triple play služeb jako je například navyšování rychlostí, HD, rozšíření filmotéky, počtu vysílných programů apod.,“ řekl Marek Bukal, předseda představenstva a ředitel strategického plánování a rozvoje společnosti SMART Comp. a. s..

Váš názor Další článek: ODF bude v MS Office, Linux zase v Moskvě a Havaně

Témata článku: Internet, Stávající zákazník, Smart TV, Optima, Domácnost, Program televize hbo, Stávající nabídka, Play, Internet TV, Kompletní pokrytí, Smart, Optimum, HBO, Zvýhodněná cena, Televize s internetem, Televize a internet, IPTV, Internetová televize, Digitální televize, Kompletní nabídka, Perfect, Televize levně na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 96

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF