Sluchátka HQ-1600 zasáhou ulice

Sluchátka HQ-1600 zasáhou ulice

Lehká a přenosná sluchátka nedělají kompromis ve zvukovém výkonu a pohodlí

Společnost Creative, celosvětový leader v produktech pro digitální zábavu, oznámila dostupnost nových sluchátek Creative HQ-1600, které společně s dalšími produkty představila na veletrhu IFA 2010 v Berlíně. Creative HQ-1600 se vyznačují vysokou výkonností neodymových měničů, které zprostředkovávají působivý zvuk, designem překrývajícím uši pro lepší akustickou izolaci a komponenty z lehkých materiálů pro pohodlný pohyb.

Zatímco podobná sluchátka jsou obvykle rozměrná a těžká, sluchátka Creative HQ-1600dosahují vysokých standardů kvality zvuku a potlačení okolního hluku, avšak jsou stále dostatečně lehká, aby se dala nosit po delší dobu. S nastavitelným náhlavním držákem a kryty uší, které jsou vypolstrované měkkou koženkou Creative HQ-1600poskytují uživatelům příjemný poslech hudby, který si mohou vychutnat v naprostém pohodlí, ať už doma nebo na ulicích.

Klíčové vlastnosti sluchátek Creative HQ-1600

  • Lehká a přenosná (180g)
  • Design překrývající uši s efektivním potlačením okolního hluku
  • Vysoce výkonné 40mm měniče s neodymovým magnetem a hlasová cívka z mědí potaženého hliníkového drátu, které zajišťují přirozený a vyvážený zvuk.

Cena a dostupnost

Doporučená cena sluchátek HQ-1600 je 39,99 EUR (Cena je včetně DPH).

Témata článku: Creative, Leader, Magnet, Vysoká cena, Klíčová vlastnost, Příjemná cena, Vysoká výkonnost, Poslech hudby, Sluchátko

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?