Sloupové reproduktory Genius

Sloupové reproduktory Genius

Genius představil čtyřpásmové sloupové reproduktory SP-HF2020 určené k televizoru. Sestava 2.0 o celkovém výkonu 60 W disponuje vestavěným D2Audio procesorem se třemi efekty ekvalizéru pro filmy, hry nebo hudbu. Novinka je trhu ve dvou provedeních – v barvě dřeva nebo leskle černé a prodává se za doporučenou cenu 2345 Kč s DPH.

Klepněte pro větší obrázek

Uživatel může volit ze tří nastavení ekvalizéru - EQ-WideSound poskytuje širší zvuk, který simuluje otevřený prostor, EQ-DeepBass zprostředkovává hlubší syté basy, zatímco volba EQ-AudioAlign zajišťuje optimální ozvučení i při ne zcela ideálním rozestavení reproduktorů v místnosti. Model SP-HF2020 integruje čtyři akusticky vyvážené jednotky - výškový reproduktor o velikosti jeden palec, středový reproduktor pro vokály a většinu nástrojů a dva elastické basové reproduktory o velikosti tři palce. Tato elegantní sestava nabídne precizní a čisté podání zvuku a má sloužit jako náhrada televizních reproduktorů.

Model SP-HF2020 disponuje dálkovým ovladačem pro nastavení všech nejnutnějších funkcí jako hlasitost, volba zdroje či ekvalizéru. Reproduktory mají na zadní straně digitální koaxiální vstup doplněný dvěma analogovými vstupy pro připojení k TV, DVD přehrávači, herní konzoli nebo počítači.

Témata článku: Celková velikost, Ideální volba