Skype Communicator nabízí pohodlné konferenční hovory i zdarma

Praha, 3. srpna 2006 – Společnost CNC Praha, přední dodavatel řešení pro „týmovou spolupráci na dálku“, uvedla na český trh zařízení Polycom Communicator model C100S, který získal certifikaci Skype pro vedení konferenčních hovorů mezi uživateli této populární telekomunikační služby. Zákazníkům nabízí funkce a kvalitu obvyklou u produktů Polycom – věrný zvuk, inteligentní potlačení šumu, odbourání zpětné vazby a automatické vyrovnávání hlasitosti podle vzdálenosti mluvčího od dvojice inteligentních mikrofonů.
Skype Communicator nabízí pohodlné konferenční hovory i zdarma

„Polycom Communicator C100S je první zařízení svého druhu, které certifikát Skype získalo,“ uvedl Patrik Korž, technický ředitel společnosti CNC Praha. „V malém a cenově dostupném balení uživatelé získají nadstandardní pohodlí při hovorech prostřednictvím služby Skype, ať už jde o soukromý rozhovor ve dvojici nebo o obchodní telekonferenci.“

 

Skype Communicator překvapuje svými kompaktními rozměry (13,33 x 8,23 x 2,16 cm) nízkou hmotností (151 g), snadným ovládáním a množstvím funkcí, které nabízí. Díky připojení k PC přes USB port nepotřebuje externí napájení ani baterie. Kvalitní hlasitý reproduktor nabízí zajímavou alternativu i pro poslech hudby či sledování videa. Konektor pro sluchátka umožňuje využívat vlastnosti inteligentních mikrofonů a zároveň nerušit okolí.

 

Cena a dostupnost
Polycom Communicator model C100S je na českém trhu dostupný okamžitě za cenu 4500 Kč s DPH v šedé a kobaltově modré barvě.

Témata článku: Skype, Nadstandardní množství, Dostupná baterie, Polycom

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje