Skvělý notebook pro napjatý rozpočet – Toshiba Satellite C650

Skvělý notebook pro napjatý rozpočet – Toshiba Satellite C650

Notebook s 15,6palcovým displejem poskytuje vše potřebné pro každodenní využití za velmi dostupnou cenu.

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila uvedení nového modelu Satellite C650. Díky displeji s úhlopříčkou 15,6" (39,6 cm) se jedná o ideální notebook pro lidi, kteří hledají zařízení, jež by splnilo potřeby jejich každodenní práce s počítačem, a mají přitom napjatý rozpočet. Notebook Satellite C650 bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během druhého čtvrtletí 2010.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Model Satellite C650 má černý texturovaný povrch odolný proti poškrábání i zašpinění otisky prstů a je vybaven vším, co uživatelé pro každodenní práci s počítačem potřebují, včetně e-mailu, procházení internetu, standardních kancelářských aplikací a základní výbavy pro zábavu s využitím multimedií. Displej s LED podsvícením má lesklé provedení Toshiba TruBrite® a poměr stran 16:9, který je ideální pro sledování širokoúhlých filmů na DVD a dalších obrazových materiálů a fotografií. Plochá klávesnice je doplněna o numerický blok s 10 tlačítky a Touch Pad s ovládáním pomocí gest „Gesture Control“ a spolu s aplikačním balíkem Toshiba LifeSpace pro organizaci dat zajišťuje uživatelům efektivní práci a příjemný pocit z používání notebooku.

Šetrný k životnímu prostředí a podporující udržitelný rozvoj

Jako odpovědný člen celosvětového společenství zaručuje společnost Toshiba, že všechny její notebooky plně odpovídají evropským směrnicím WEEE (likvidace elektronických odpadů) a RoHS (omezení používání nebezpečných látek), čímž účinně snižuje dopady na životní prostředí díky eliminaci používání olova, rtuti a některých dalších nebezpečných látek. Systém Toshiba Eco Utility navíc pomáhá snížit celkovou spotřebu notebooku. Model Satellite C650 splňuje požadavky ENERGY STAR® 5.0.

Fakta a čísla*

 • CPU: Intel® Core i3, Intel® Pentium a Intel® Celeron
 • Microsoft® Windows 7 Home Basic / Premium
 • RAM: až 8 GB DDR3 (1066 MHz)
 • 2,5" HDD až 500 GB
 • Displej TruBrite® HD s úhlopříčkou 15,6" (39,6 cm) s LED podsvícením (16:9), 1366 x 768 pixelů, 200 cd/m2
 • GPU: nejmodernější integrovaná grafická karta
 • 2 x USB 2.0, čtečka paměťových karet Multi-Card Reader
 • WLAN (802.11 b/g/n), Fast Ethernet
 • Numerická klávesnice s 10 tlačítky, Touch Pad s ovládáním pomocí gest „Gesture Control“
 • Rozměry: 380 mm x 250 mm x 28,0 mm (vpředu) / 36,9 mm (vzadu)
 • Optická mechanika DVD-Super Multi drive
 • Toshiba Media Controller
 • Toshiba LifeSpace – aplikace pro organizaci dat
 • Webová kamera s rozlišením VGA s funkcí rozpoznávání obličeje Face Recognition, mikrofon

*v závislosti na konfiguraci a místní dostupnosti

Chcete-li si stáhnout fotografie nového notebooku Satellite C650, navštivte laskavě knihovnu fotografií pro média Toshiba Press Lounge Image Library: http://www.eu.press.toshiba.eu/pages/page_content_picture_list.shtml

Témata článku: Notebooky, Notebooky toshiba, Základní gesto, Černá práce, Příjemný pocit, Lounge, Numerická klávesnice k notebooku, Odpovědný člověk, Multi, Rohs, Numerický blok, Toshiba Satellite, Ideální poměr, Numerická klávesnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje