Skrz.cz kupuje slevový server Vykupto.cz

Skrz.cz kupuje slevový server Vykupto.cz

Společnost Skrz.cz s.r.o., která provozuje největší tuzemský vyhledávač slev Skrz.cz, kupuje brněnský slevový server Vykupto.cz. Skrz.cz plánuje změnit dosavadní obchodní model Vykupto.cz a zaměřit se jeho prostřednictvím především na segment zboží. Zúčastněné strany se dohodly, že cena transakce nebude zveřejněna.

Vykupto.cz je brněnský slevový server, který v roce 2010 založili Tomáš Bátrla s Jiřím Musilem. Vykupto.cz patří mezi průkopníky hromadného nakupování v ČR a dlouhodobě se řadí mezi největší české slevové portály. Za dobu své existence prodalo přes jeden milion slevových kupónů, a zákazníkům tak ušetřilo 1,5 miliardy korun.

Skrz.cz je největší vyhledávač akčního zboží a slev v České republice. Denně svým uživatelům nabízí ty nejzajímavější a nejvýhodnější nabídky zboží a služeb ze slevových portálů, eshopů a letáků kamenných obchodů.

„Na trhu slevových serverů patří Vykupto.cz dlouhodobě mezi ty nejúspěšnější v prodeji zboží. To je zároveň oblast, na kterou se stále více zaměřujeme a vidíme v ní velký potenciál,“ říká k akvizici Petr Kováčik, ředitel vyhledávače slev Skrz.cz, a dodává: „Vykupto.cz je tak se svou početnou zákaznickou základnou pro nás zajímavé právě s ohledem na nabídku akčního nebo výprodejového zboží.“

Máme za sebou dlouhou a úspěšnou cestu od doby, kdy jsme se v roce 2010 zařadili mezi průkopníky slevového nakupování v České republice,“ říká jeden ze spoluzakladatelů Vykupto.cz Tomáš Bátrla a pokračuje: „Pro další vývoj jsme hledali strategického partnera s bohatými zkušenostmi a znalostmi tuzemského slevového trhu. Osobně mám radost, že se o další směřování Vykupto.cz bude starat právě tým lidí ze Skrz.cz.

Prvním krokem po převzetí bude změna stávajícího obchodního modelu Vykupto.cz, které už nebude prodávat vouchery, ale stane se reklamním systémem pro třetí strany. Díky spojení se Skrz.cz budou mít nakupující na Vykupto.cz přístup k většímu množství akčních a unikátních cenových nabídek, než tomu bylo doposud. V nabídce Vykupto.cz přibudou zejména nabídky z oblasti zboží a módy.

Společnost Vykupto.cz s.r.o., která doposud provozovala server Vykupto.cz, bude nadále fungovat pro uplatnění již prodaných voucherů a pokrytí všech závazků vůči dodavatelům, které proběhne v souladu se smlouvami a v řádném termínu. Všechny dříve zakoupené vouchery mohou zákazníci standardně uplatňovat dle podmínek, za jakých je pořizovali. Zákazníci se také mohou nadále obracet na zákaznickou podporu Vykupto.cz, která bude plně funkční pro telefonický i emailový kontakt. 

Další článek: Samsung začal vyrábět paměti DDR4 s kapacitou 128 GB v jednom modulu

Témata článku: Voucher

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší