Skenery Canon získávají prestižní ocenění

Skenery Canon získávají prestižní ocenění

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes oznámil, že skenery produkty Canon imageFORMULA DR-2510C, Canon ScanFront 220P a Canon imageFORMULA DR-X10C získaly prestižní ocenění „Pick“ nezávislé testovací organizace Buyers Laboratory Inc. (BLI). Toto ocenění získávají jen takové produkty, které dosáhnou nejlepších výsledků v laboratorních testech BLI a současně nabízejí zákazníkům nejvíce základních výhod jako je spolehlivost, snadnost použití, produktivita či užitná hodnota.

Canon imageFORMULA DR-X10C je produkční skener pro střední zátěž s rychlostí 128 str./min. (256 obr./min.).Uživatelé získají s modelem DR-X10C vysokou rychlost, špičkové funkce pro zpracování obrazu a neobyčejně dobrou ovladatelnost.

Síťový skener Canon ScanFront 220P s rychlostí 26 str./min. (35 obr./min.); získal ocenění „Pick“ jako „výjimečný síťový skener“. Nabízí snadnou obsluhu a špičkové bezpečnostní funkce včetně ověřování uživatelů prostřednictvím sejmutí otisků prstů. „Předvolby pro skenování lze vyvolat stiskem jediného tlačítka a pohodlně zobrazit na barevném dotykovém displeji skeneru. ScanFront 220P tak představuje nový standard snadné obsluhy,“ uvedl Joe Ellerman, testovací technik BLI.

Skener Canon DR-2510C získal ocenění BLI „Pick“ jako „vynikající skener pro pracovní skupiny“ za celkově bohatou funkční vybavenost, flexibilní možnosti manipulace s médii i velmi snadnou obsluhu a vysokou užitnou hodnotu. Při testu se prokázala i neobyčejná robustnost dodávaného softwaru. Jak poznamenala redaktorka BLI Lisa Reiderová: „Také převod textu prostřednictvím OCR byl u tohoto skeneru takřka bezchybný, a to i při skenování našeho speciálního testovacího dokumentu s velmi světlým tiskem.

Ať už ve třídě skenerů pro pracovní skupiny, skenerů síťových či skenerů produkčních nabízejí produkty Canon celou řadu užitečných inovací i užitečných funkcí pro skutečné reálné využití v praxi,“ uvedl Jaroslav Volf, product manager oblasti skenerů a DMS společnosti Canon. „Ocenění od Buyers Lab dokresluje některé výsledky z bohaté historie společnosti Canon v oblasti digitálního zpracování obrazu a inovací.

 

Váš názor Další článek: AideRSS: Čtěte jenom kvalitní zprávy

Témata článku: Reálná rychlost, Dobrá produktivita, Vysoká hodnota, Užitečná funkce, Dobrá obsluha, Dobrá ovladatelnost, Skener, Síťová technika, Skenery, Testovací produkt, Lisa, Vysoká rychlost, Canon, Vysoká třída

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší