Skenery Canon získávají prestižní ocenění

Skenery Canon získávají prestižní ocenění

Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, dnes oznámil, že skenery produkty Canon imageFORMULA DR-2510C, Canon ScanFront 220P a Canon imageFORMULA DR-X10C získaly prestižní ocenění „Pick“ nezávislé testovací organizace Buyers Laboratory Inc. (BLI). Toto ocenění získávají jen takové produkty, které dosáhnou nejlepších výsledků v laboratorních testech BLI a současně nabízejí zákazníkům nejvíce základních výhod jako je spolehlivost, snadnost použití, produktivita či užitná hodnota.

Canon imageFORMULA DR-X10C je produkční skener pro střední zátěž s rychlostí 128 str./min. (256 obr./min.).Uživatelé získají s modelem DR-X10C vysokou rychlost, špičkové funkce pro zpracování obrazu a neobyčejně dobrou ovladatelnost.

Síťový skener Canon ScanFront 220P s rychlostí 26 str./min. (35 obr./min.); získal ocenění „Pick“ jako „výjimečný síťový skener“. Nabízí snadnou obsluhu a špičkové bezpečnostní funkce včetně ověřování uživatelů prostřednictvím sejmutí otisků prstů. „Předvolby pro skenování lze vyvolat stiskem jediného tlačítka a pohodlně zobrazit na barevném dotykovém displeji skeneru. ScanFront 220P tak představuje nový standard snadné obsluhy,“ uvedl Joe Ellerman, testovací technik BLI.

Skener Canon DR-2510C získal ocenění BLI „Pick“ jako „vynikající skener pro pracovní skupiny“ za celkově bohatou funkční vybavenost, flexibilní možnosti manipulace s médii i velmi snadnou obsluhu a vysokou užitnou hodnotu. Při testu se prokázala i neobyčejná robustnost dodávaného softwaru. Jak poznamenala redaktorka BLI Lisa Reiderová: „Také převod textu prostřednictvím OCR byl u tohoto skeneru takřka bezchybný, a to i při skenování našeho speciálního testovacího dokumentu s velmi světlým tiskem.

Ať už ve třídě skenerů pro pracovní skupiny, skenerů síťových či skenerů produkčních nabízejí produkty Canon celou řadu užitečných inovací i užitečných funkcí pro skutečné reálné využití v praxi,“ uvedl Jaroslav Volf, product manager oblasti skenerů a DMS společnosti Canon. „Ocenění od Buyers Lab dokresluje některé výsledky z bohaté historie společnosti Canon v oblasti digitálního zpracování obrazu a inovací.

 

Témata článku: Canon, Lisa, Skenery, Vysoká hodnota, Užitečná funkce, Vysoká rychlost, Dobrá ovladatelnost, Vysoká třída, Síťová technika, Dobrá obsluha, Testovací produkt, Dobrá produktivita, Reálná rychlost, Skener

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?