Skandál na jevišti! Hanák s Macháčkem se porvali o mikrofon!

Skandál na jevišti! Hanák s Macháčkem se porvali o mikrofon!

Neskutečná rvačka se strhla mezi známými herci, moderátory a kolegy z divadla Sklep. Jiří Macháček a Tomáš Hanák neunesli tíhu své slávy a ješitně se poprali o mikrofon přímo na jevišti před zraky šokovaných diváků! K nečekanému incidentu došlo při vyhlašování výsledků čtvrtého ročníku populární ankety Křišťálová Lupa 2009 - Cena českého Internetu.

Organizátoři slavnostního večera vyhlašování výsledků ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu (www.kristalova-lupa.cz) museli momentálně indisponovaného Hanáka uprostřed vyhlašování narychlo nahradit shodou okolností přítomným Macháčkem. Ten ochotně zaskočil, přestože se právě připravoval na koncert své skupiny MIG21, který měl následovat po vyhlášení.

Rozčilený Hanák se však vzápětí vrátil na jeviště a žádal své původní moderátorské místo. Slovní půtka nakonec vyústila v krvavou bitku, při které došlo dokonce k poničení části jeviště! Stalo se tak poté, kdy herci v lítém boji strhli jednu z rekvizit a v souboji ji o sebe zničili.

Boj by snad nikdy neskončil, pokud by jeden z organizátorů nezakročil a nevystřelil by poplašný výstřel do vzduchu.

"Nevěřila jsem svým očím!" řekla nám exkluzivně jedna z otřesených divaček. „Moji dva nejoblíbenější herci a perou se jako malí kluci! Mohli se přitom třeba prostřídat," nabídla pohotově rozumné řešení. Takové, kterého zaslepené hvězdy očividně nebyly schopny."

Další článek: Řidičák na počítač slaví v Česku 10. výročí, nechám se také otestovat

Témata článku: Kluk, Rozumná cena

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší