Sitronics TS zajistí implementaci NGN infrastruktury pro největšího moskevského operátora pevných sítí

Praha, 13. března 2007 – SITRONICS Telecom Solutions získal významnou zakázku na dodávku NGN řešení od jednoho z největších telekomunikačních operátorů v Rusku. Moskevská pobočka SITRONICS TS implementuje v průběhu druhého čtvrtletí roku 2007 NGN platformu TENNET pro zajištění integrace stávající digitální infrastruktury s nově budovanou vysokokapacitní paketovou sítí založenou na protokolu IP. Projekt navazuje na testovací provoz platformy TENNET v síti MGTS, který probíhal od poloviny roku 2006.
Sitronics TS zajistí implementaci NGN infrastruktury pro největšího moskevského operátora pevných sítí

„MGTS si pro další rozvoj svých služeb zvolil platformu TENNET na základě rozsáhlého a dlouhodobého testování," uvedl Nihad Hurem, generální ředitel společnosti SITRONICS Telecom Solutions. "Po dokončení implementace získá přístup k novým službám a způsobům účtování více než čtyři miliony zákazníků MGTS. Lepší referenci pro další projekty si ani nemůžeme přát."

Přechod MGTS na sítě příští generace se řadí mezi jeden z největších projektů svého druhu na světě. Dodané řešení umožní integrovat více než 70 000 tranzitních portů připojených k vysokokapacitním tranzitním branám TGX 6800 řízených softswitchem MGC 9800 založených na průmyslové platformě AdvancedTCA. Řešení TENNET zajistí moskevskému operátorovi nabídnout celou paletu nových moderních služeb typu triple-play a zároveň umožní plnohodnotné propojení se sítěmi dalších poskytovatelů telekomunikačních služeb prostřednictvím standardních rozhraní. Dalším přínosem platformy TENNET je centrální řízení celé sítě, úspora povozních nákladů a připravenost pro implementaci IMS / TISPAN architektury.

Váš názor Další článek: Intel uvedl úsporné čtyřjádrové Xeony se spotřebou 50 W

Témata článku: Nový druh, Celá síť, Reference

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší