SITRONICS Telecom Solutions a Tech Mahindra spolu nabídnou IT řešení pro sítě příští generace

Praha, 13. února 2007 – SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic (dříve STROM telecom), dodavatel telekomunikačních řešení a technologií, a Tech Mahidra, vedoucí poskytovatel IT služeb pro telekomunikační operátory, uzavřeli dohodu o vzájemné spolupráci s cílem nabízet společně řešení pro operátory pevných, mobilních a WiMAX sítí v Evropě, asijsko-pacifickém regionu, Africe a na Středním východě.
SITRONICS Telecom Solutions a Tech Mahindra spolu nabídnou IT řešení pro sítě příští generace

SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic (SITRONICS TS) poskytne společnosti Tech Mahindra podporu při jejím vstupu na trhy států bývalého Sovětského svazu a východní Evropy, kam SITRONICS TS úspěšně dodává svá telekomunikační řešení TENNET, pro sítě příští generace (NGN), a FORIS, pro podporu obchodních a provozních procesů (BSS/OSS). Tech Mahindra  naopak využije své stávající pozice k flexibilnější nabídce produktů  SITRONICS TS směrem k telekomunikačním operátorům v Indii, asijsko-pacifickém regionu a v Africe.

Společná řešení v rámci partnerství obou společností umožní telekomunikačním operátorům snadný a rychlý přechod na IP platformu sítí příští generace na síťové i IT vrstvě bez ohledu na stávající vybavení komunikačních infrastruktur operátorů. Znalost telekomunikačního trhu v cílových regionech a vyspělé produkty SITRONICS TS umožní telekomunikačním operátorům nabízet nové služby s vysokou přidanou hodnotou a zvyšovat tak svůj zisk i spokojenost zákazníků.
 
"Telekomunikační průmysl prochází transformací. Tech Mahidra s těmito změnami drží krok a nabízí kompletní dodávky informačních technologií, které pokrok v telekomunikacích vyžaduje," uvedl CP Gurnani, prezident Tech Mahidra pro mezinárodní operace. "Partnerství se SITRONICS TS nám přináší možnost úzké spolupráce s vysoce specializovanými vývojovými odborníky. Společný přístup nám umožní nabídnout zákazníkům efektivnější využití jejich stávající infrastruktury a rychlejší zavádění nových služeb."

"Zákazníci vyžadují špičkové technologie a vysokou flexibilitu dodavatele, a zároveň jsou velice citliví na cenu. Díky spolupráci s TechM budeme moci využít synergií při dodávce komplexních systémů, které zahrnují nejen telekomunikační vybavení, ale také IT infrastrukturu, v další vlně technologických inovací u telekomunikačních operátorů v Evropě, Asii, Africe i na Středním východě," uvedl Nihad Hurem, generální ředitel SITRONICS Telecom Solutions Czech Republic.

Váš názor Další článek: Nová verze Presentation Serveru od Citrixu

Témata článku: Stávající zákazník, Afrika

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší