Sitronics představuje změny ve vedení telekomunikační divize

Praha/Hannover, 16. března 2007 – SITRONICS JSC na veletrhu CeBIT představil tři nové muže ve vedení své divize Telecom Solutions. Igor Hulák zaujal pozici výkonného ředitele, Alexander Manos a Jevgenij Maximenko se stali náměstky ředitele s odpovědností za oblast východní Evropy, Středního Východu a Afriky, respektive Ruska a zemí Společenství nezávislých států.
Sitronics představuje změny ve vedení telekomunikační divize

Igor Hulák pracuje ve společnosti SITRONICS Telecom Solutions (dříve STROM telecom) od roku 2005. Původně působil jako náměstek generálního ředitele společnosti STROM telecom a od srpna 2006 hrál z pozice prvního náměstka výkonného a finančního ředitele společnosti INTRACOM Telecom významnou roli při převzetí 51% podílu v této firmě společností SITRONICS. Holding SITRONICS dnes zároveň oznámil, že Nihad Hurem, zakladatel a bývalý výkonný ředitel společnosti SITRONICS Telecom Solutions, Czech Republic nadále povede vývoj a výzkum v oblasti telekomunikačních projektů.

„Igor Hulák čelí obtížnému ale zajímavému úkolu, kterým je sjednocení všech aktivit získaných koncernem SITRONICS do jedné společnosti.  SITRONICS Telecom Solutions je nadnárodní společnost s aktivitami po celém světě. Je proto logické, že ji povede člověk, který má rozsáhlé zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu,” vysvětlil Jevgenij Utkin, prezident společnosti SITRONICS. „Panu Huremovi, který založil STROM telecom, jsem vděčný za jeho nesmírný přínos k rozvoji společnosti. Vývoj a výzkum je pro SITRONICS klíčovou oblastí a vědomosti pana Hurema budou i nadále pro SITRONICS významným přínosem.“

Igor Hulák se narodil v roce 1970 v Uherském Hradišti. Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie získal na Fakultě mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, které si rozšířil na Sheffield Hallam University, kde získal titul MBA. Igor Hulák je také absolventem studijního programu Corporate Finance na London Business School. Igor v průběhu své kariéry získal také rozsáhlé praktické zkušenosti s vedením mezinárodního obchodu a finančním a strategickým plánováním.

Před svým příchodem do společnosti STROM telecom v roce 2005 pracoval Igor Hulák 11 let v rámci anglicko-skandinávské skupiny Outokumpu, kde byl nejprve zodpovědný za rozvoj aktivit společnosti ve střední a východní Evropě, později byl jmenován viceprezidentem společnosti pro finance a strategii ve Velké Británii. V srpnu roku 2006 zaujal Igor Hulák také pozici náměstka výkonného a finančního ředitele společnosti INTRACOM TELECOM.

Alexander Manos se narodil ve Washingtonu v roce 1971. Vystudoval obor elektrotechnické inženýrství a ekonomii na Brownově univerzitě a titul MA v oborech elektrotechnické inženýrství a počítačové technologie získal na prestižním Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Alexander Manos byl od roku 1998 součástí vedení společnosti INTRACOM telecom. V roce 2002 začal řídit její dceřinou společnost CONKLIN CORPORATION v americké Atlantě, do funkce výkonného ředitele byl jmenován v prosinci 2002.

V březnu 2004 byl Alexander Manos jmenován generálním manažerem korporátního marketingu a divize mezinárodních služeb a v lednu 2005 výkonným ředitelem divize telekomunikačních systémů. O rok později převzal Alexander řízení celé společnosti INTRACOM TELECOM.

Jevgenij Maximenko se narodil v Moskvě v roce 72. Vystudoval aplikovanou matematiku na moskevském Energetickém institutu. V letech 1994 až 1998 pracoval v ruské pobočce HP v oblasti implementace telekomunikačních řešení. V letech 1999 až 2004řídil Jevgenij Maximenko vývoj telekomunikačních produktů HP ve Spojených státech. V následujících dvou letech Jevgenij z pozice generálního ředitele vedl mezinárodní konzultační firmu pro oblast telekomunikací Logan Orviss From s působností v Rusku a zemích SNS. Od roku 2006 zastával Jevgenij Maximenko funkci ředitele pro obchodní rozvoj telekomunikační divize společnosti JSC SITRONICS.

Váš názor | CeBIT 2007: Albatron představil ideální základní desku pro HTPC

Témata článku: Výkonný ředitel, Obor, Americká škola, Logan, Sheffield, Strom, Alexander, Finance, Igor, Generální ředitel, London, Telecom, Mba, Atlanta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší