SITRONICS ohlásil novou koncepci

SITRONICS ohlásil novou koncepci

SITRONICS, přední dodavatel telekomunikačních řešení, informačních technologií a mikroelektroniky v Rusku a zemích SNS, ohlásil na mezinárodní výstavě Mobile World Congress 2008 ve španělské Barceloně novou produktovou strategii své telekomunikační divize.

Hlavními cíli nové produktové strategie divize SITRONICS Telecom Solutions je rozvoj vlastních špičkových produktů s vysokou přidanou hodnotou v nejrychleji rostoucích segmentech trhu, maximálně efektivní využití partnerství při vývoji a zlepšování komplexních produktů i služeb a nasazení centralizovaného řízení produktového portfolia a kvality produktů.

V rámci nové produktové strategie telekomunikační divize plánuje SITRONICS investovat především do segmentů trhu s průměrným ročním tempem růstu minimálně 15%. Již nyní věnuje společnost SITRONICS velkou pozornost oblasti výzkumu a vývoje, do které investuje přibližně 10% svých ročních zisků.

V nejbližší době se společnost SITRONICS chystá proniknout na nové perspektivní trhy, jako jsou např. IMS, mobilní WiMax (802.16e) a Indoor řešení založené na 3G technologii.

Nové produktové portfolio společnosti SITRONICS bude složeno z řešení pro širokopásmový bezdrátový přístup, NGN sítí, řešení pro doručování obsahu a doplňkových služeb a z řešení OSS/BSS, pro společnost tradičních . Díky tomuto zaměření se SITRONICS chystá výrazně zvýšit svůj podíl na trzích Ruska, Evropy, Středního Východu a Afriky.

„Aktivně pracujeme na vývoji nových produktů a řešení pro telekomunikační oblast,“ říká viceprezident společnosti SITRONICS pro nové technologie, Michail Miňkovskij. „Naše produktové portfolio je tvořeno ze tří zdrojů. Zaprvé jsou to naše vlastní produkty vyrobené specialisty v Čechách, Rusku a Řecku. Druhým zdrojem jsou partnerství s technologickými společnostmi v Rusku i v jiných zemích. Třetím je získání perspektivních řešení prostřednictvím fondu Coral/Sistema Strategic Fund. Optimalizace produktového portfolia, nové trendy ve vývoji a prohloubení součinnosti mezi podniky telekomunikační divize povedou ke zvýšení konkurenceschopnosti řešení společnosti.“

Váš názor Další článek: Na eBay se bouří prodejci. Nebudou moct kritizovat zákazníky

Témata článku: Efektivní využití, Barcelona, Indoor, Zvýšený obsah, Sistema, Nový produkt, Portfolio, Tempus


Určitě si přečtěte

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

Otestovali jsme nový Apple MacBook Air. S retinou a nižší cenou

** Test MacBooku Air v provedení pro rok 2020 ** Cenově dostupný notebook překvapí výkonem ** Výborné je celkové zpracování a klávesnice

Martin Miksa | 42

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

12 netradičních map České republiky, které jste ještě nikdy neviděli

** Tušíte, kolik je u nás hřbitovů a jak jsou velké? ** Dokážete si představit mapu českých řek a potoků? ** Udělali jsme to všechno za vás nad daty ČÚZK

Jakub Čížek | 10

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

Windows 10 May 2020 Update je venku. Odstraňuje hesla a přináší Linux

** Jarní aktualizace Desítek přináší dost novinek, jsou ale spíš menší ** Zlepšují se stabilita, rychlost i komfort ovládání ** Revoluce ve Windows 10 teprve přijde

Vladislav Kluska | 93


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize