Sítě 3com pro síť obchodních jednotek Tesco

Rychlejší síť zajistí rychlejší servis zákazníkům
Sítě 3com pro síť obchodních jednotek Tesco

Praha, Česká republika, 11.prosince 2002. Společnost 3Com oznámila nový projekt ve společnosti Tesco. Společnost Tesco, která je v České republice stejně jako ve státech střední Evropy dlouhodobým zákazníkem firmy 3Com, se rozhodla ve všech nových instalacích hypermarketu používat nejmodernější gigabitové technologie, založené na produktech 3Com SuperStack3 Switch 4900 a 3Com SuperStack3 Switch 4400.

 

Zajistit bezproblémový chod sítě obchodních domů a hypermarketů Tesco je obtížný úkol. Jakékoli problémy by mohly způsobit nespokojenost zákazníků, kteří by na pultech nenašli to, co hledají. Do sítě Tesco dnes patří 1 000 obchodních domů a hypermarketů, v nichž pracuje celkem přes čtvrt miliónu zaměstnanců. Jen ve střední Evropě existuje 147 obchodních jednotek sítě Tesco. Jejich popularita ve střední Evropě neustále vzrůstá vzhledem k širokému sortimentu zboží za atraktivní ceny.

 

3Com technologie se osvědčily v prostředí kritických aplikací prodejního řetězce již v minulosti, proto padla volba opět na tuto značku. Počítačové sítě hypermarketů představují velmi náročné prostředí, především z pohledu nepřetržitého provozu sítě, 24 hodin denně a 365 dní v roce.

 

Síťové přepínače řady SuperStack 3 4900 patří k nejvýkonnějším Gigabit Ethernet produktům na trhu, což bylo to potvrzeno i nezávislými testy. Přepínače SuperStack 3 Switch 4400 jsou stohovatelné Fast Ethernet přepínače schopné klasifikovat a prioritizovat tok dat (Layer2 / Layer4). Uživatel má možnost definovat, která data jsou důležitá, která jsou druhořadá a která jsou škodlivá. 3Com síť se podle toho zachová a automaticky vyčlení maximální prostor kritickým aplikacím, zatímco nechtěná data zablokuje (například hry nebo hudba MP3).

 

O společnosti 3Com Corporation

3Com je vedoucí poskytovatel inovativních, praktických a hodnotných síťových produktů pro podnikové zákazníky. 3Com je rovněž lídr v oblasti platforem pro poskytování služeb založených na protokolu IP a v oblasti přístupové infrastruktury pro poskytovatele síťových služeb. Další informace najdete na www.3com.com.

 

Váš názor Další článek: IBM definitivně končí s podporou OS/2

Témata článku: Switch, Nechtěná data, Tesco


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 7

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 112

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

Podívejte se, jak umírá váš laptop. Desítky na to mají mocný nástroj powercfg

** Hardware současných laptopů už tak rychle nestárne ** Tedy až na baterie – ty umírají děsivou rychlostí ** Ve Windows to můžete sledovat skoro v přímém přenosu

Jakub Čížek | 69Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu