Síť obchodních a implementačních partnerů KARAT Partner se v ČR rozšířila na 12

Počet partnerů pro prodej a implementaci informačního systému KARAT se zvýšil na 12. Společnost I.F.T. PROGRES, výrobce informačního systému KARAT, rozšiřováním programu KARAT Partner usiluje o co nejkvalitnější plošné pokrytí, čímž zvyšuje dostupnost systému uživatelům na celém území naší republiky.
Síť obchodních a implementačních partnerů KARAT Partner se v ČR rozšířila na 12

Program KARAT Partner byl zahájen v loňském roce. Jeho cílem je najít takové společnosti, které mají potenciál a schopnosti kvalitně vést obchodní aktivity, provádět analytické činnosti, implementační práce i kvalitní servis a podporu klientů. Každá ze společností programu KARAT Partner z těchto důvodů absolvuje proces certifikačních školení, který zahrnuje školení obchodních produktových znalostí, jejich implementace a dále školení otevřenosti jako jedné z největších předností  IS KARAT. Po úspěšném absolvování testů  společnosti získávají certifikát KARAT Partner.

 

Kromě českého trhu vyvíjí společnost I.F.T. PROGRES a.s. podobné aktivity rovněž na trhu slovenském, kde vede svá obchodní jednání prostřednictvím generálního partnera firmu Omnia Systems Integrations a.s. I zde se síť obchodních partnerů rozrostla v průběhu roku 2003 o další tři společnosti.

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte:

 

Ladislava Kosíková

Marketing manažer

I.F.T. PROGRES

ladislavak@iftprogres.cz

Tel.: 581 737 116

Mobil: 602 566 570

 

O informačním systému KARAT

Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft a UNIX.

 

www.karat.cz

Váš názor Další článek: Telecom opět prodlužuje bezplatné testování WiFi

Témata článku: Microsoft, Omnia, Karat


Určitě si přečtěte

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 33Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF