Simon FM si vybral systém Abra

Společnost SIMON FM s.r.o., zabývající se velkoobchodním prodejem nástrojů a nářadí pro strojírenství a stavebnictví, si vybrala systém od společnosti ABRA Software.
Simon FM si vybral systém Abra

Simon FM působí od svého vzniku v roce 1992 v České republice jako velkoobchod nářadí a nástrojů na obrábění kovů, dřeva a stavebních hmot, upínacího nářadí, brusiva a měřidel. V roce 2000 otevřel také železářský maloobchod.

Právě tato společnost si vybrala informační systém od ABRA Software, českého dodavatele informačních systémů. Důvodem tohoto rozhodnutí byla především možnost zlepšení péče o zákazníky.

„Důvod, proč nás společnost ABRA přesvědčila pro výběr jejich systému, je úctyhodný počet instalací v České republice. V neposlední řadě sehrálo hlavní úlohu i to, že díky řešení od společnosti ABRA Software jsme schopni pokrýt naše požadavky na provoz internetového obchodu“, uvedl vedoucí projektu Mario Žižka ze společnosti Simon FM. „Pro naše zákazníky máme  v databázi přes 15 tisíc položek a jedním z modulů, které pro nás ABRA Software bude instalovat, je právě prodej.“

Pro společnost SIMON řešila ABRA mimo prodejního modulu také mzdy, majetkovou evidenci, nákup a CRM (Customer Relationship Management), tedy systémy koordinující vztahy se zákazníky.

Zavedením informačního systému ABRA by se mělo docílit stability softwaru a zjednodušení ovládání informačního systému skladové a obchodní evidence. V současné době pracuje systém už v ostrém provozu.

Váš názor Další článek: Samsung R55 s hybridním pevným diskem

Témata článku: Software, Marie, Evidence, Mario, Ostrý provoz, Simon

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší