Simac ČR se stal partnerem konference Cisco Expo 2007

Praha 12. dubna 2007 - Společnost Simac Technik ČR, přední tuzemský integrátor v oblasti infrastruktury informačních a komunikačních technologií, oznamuje, že se stal technologickým partnerem 8. ročníku konference Cisco Expo 2007. Ta se koná ve dnech 25. – 26. dubna v Kongresovém centru Praha.
Simac ČR se stal partnerem konference Cisco Expo 2007

Konference Cisco Expo je jednou z největších tuzemských akcí věnující se komunikačním a informačním technologiím. V letošním roce je jejím hlavním mottem „Welcome to the human network“ čili „Vítejte v síti lidí”, jež odráží nejen posun v dopadu internetu a komunikačních technologií na každodenní život člověka, kdy se z pasivního uživatele internetu stává jeho aktivní součástí, ale také posun v portfoliu řešení, které společnost Cisco začala nabízet svým zákazníkům v uplynulém roce.

Pro návštěvníky konference, kteří zde budou mít možnost seznámit se s nejnovějšími trendy ve vývoji telekomunikačních technologií, je připraveno více než 40 přednášek, pokrývající široké spektrum technologií. Chybět tak nebudou řešení pro poskytovatele služeb včetně novinek v oblasti přenosu videa v IP sítích, dále nejnovější trendy v oblasti podnikové infrastruktury či technologické přenášky zaměřené na bezpečnost, IP telefonii, multimediální kontaktní centra, technologie pro datová centra a bezdrátové sítě. Součástí konference budou samozřejmě přednášky o nejnovějších řešeních z portfolia společnosti Cisco.

Simac Technik ČR, každoroční technologický partner konference, ve své letošní přednášce, zaměřené na řešení bezdrátových sítí, představí řešení, jenž nasadil a zprovoznil ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Jaké zkušenosti má společnost Simac s novým centralizovaným řešením Cisco se dozvíte na přednášce technického konzultanta pana Jana Petery ve čtvrtek 26.4. od 12.00 hodin v konferenčním sálu D Kongresového centra v Praze.

Váš názor Další článek: Anatomie Radeona X2900 XTX na spoustě fotografií

Témata článku: Bezpečnost, Nejnovější technologie, Moto, Motto, Welcome, Nejnovější trend, Bezdrátové řešení, Moto 360

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší