SilverStream uvedl xCommerce verze 2.5, podnikový eBusiness integrační server

Vylepšená rodina eBusiness integračních serverů; podpora aplikačního serveru Bea WebLogic
SilverStream uvedl xCommerce verze 2.5, podnikový eBusiness integrační server
Billerica, Mass. – 27. února 2001 -- SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW), The eBusiness Platform Company, oznámila nejnovější verzi xCommerce, podnikového eBusiness integračního serveru. Na standardech založená rodina xCommerce produktů kombinuje sílu XML a J2EE (Java 2 Enterprise Edition) a podnikům umožňuje sjednotit různorodé obchodní aplikace v rámci vysoce efektivních webových služeb.

Nová verze xCommerce produktů zahrnuje:

  • xCommerce 2.5 Designer a Server,
  • podporu aplikačního serveru BEA WebLogic,
  • xCommerce Enterprise Enabler for Java Messaging Service (JMS),
  • xCommerce Enterprise Enabler for HTML.

Díky xCommerce produktům mohou podniky rychle vytvářet webové služby, které integrují transakční a messagingové aplikace běžící na IBM mainframech a AS/400, IBM CICS a IBM MQ Series, databázích a HTML webových stránkách. Webové služby založené na produktech xCommerce jsou provozovány v prostředí J2EE aplikačních serverů, zajišťující přístup k back-office systémům v reálném čase přes webové stránky, obchodní komunity nebo zaměstnanecké portály.

Mnoho významných společností si vybralo SilverStream xCommerce integrační server pro vyřešení problémů s integrací jejich e-business infrastruktury, jako například American Management Systems, Fujitsu PC, Imperial Sugar Company, Qwest Communications, RMC Group p.l.c, Transamerica nebo Zimmer Inc.

Nové vlastnosti xCommerce verze 2.5 a rozšíření funcionality

Sada nástrojů Designer – vylepšená vizuální integrace a výkonnost; usnadňuje zákazníkům rychle vyvíjet, provozovat a řídit pokročilé webové služby.

Podpora BEA WebLogic – podpora provozování webových služeb na nejvýznamnějších J2EE aplikačních serverech, nyní včetně aplikačního serveru BEA WebLogic. Další podporované provozní platformy jsou SilverStream aplikační server a IBM WebSphere.

Enterprise Enablers for JMS – umožňuje rychlou integraci aplikací přístupných přes nejpoužívanější messagingové protokoly jako IBM MQ Series nebo SilverStream JMS do webových služeb.

Enterprise Enabler for HTML – přístup k obsahu a transakcím na HTML webových stránkách, umožňuje webovým službám integrovat back-office aplikace s nekonečnou sumou informací přístupných na WWW.

O SilverStream xCommerce xCommerce využívá XML k rozšíření a integraci online obchodních aplikací s kritickými mainframe aplikacemi a daty, a to jak v rámci organizace, tak i co se týče externích obchodních partnerů. Obchodování mezi podniky – B2B je tak mnohem efektivnější, zvyšují se obchodní příležitosti a plně se integrují obchodní operace mezi podniky.

Obchodní analytici používají sadu nástrojů xCommerce Designer k rychlé a snadné definici webových služeb na standardu XML s podporou portálů, elektronických tržišť a burz a podnikových řešení. Pomocí xCommerce produktů je také možné snadno změnit stávající aplikace tak, aby podporovaly XML. xCommerce produkty tak umožňují vytvořit aplikace schopné spolupracovat se všemi existujícími systémy. Pomocí xCommerce produktů lze tedy snadno integrovat všechny klíčové provozní aplikace a zprovoznit vzájemně propojenou, rozšiřitelnou a spolehlivou e-business infrastrukturu.

Webové služby vytvořené pomocí xCommerce produktů jsou provozovány na otevřených, na standardech založených J2EE aplikačních serverech běžících na platformách Windows NT a Unix. Kromě aplikačního serveru SilverStream produkty xCommerce 2.5 dále podporují aplikační servery IBM WebSphere a BEA WebLogic. Využívají všech možností aplikačních serverů, včetně bezpečnosti, thread managementu, connection poolingu, transakcí, rozdělování zátěže a zotavení ze selhání. Produkty xCommerce také podporují všechny XML slovníkové standardy včetně RosettaNet, OAG, ebXML, cXML, xCBL, ACORD, WSDL a SOAP.

O společnosti SilverStream Software, Inc. SilverStream Software, Inc., eBusiness Platform Company, dodává kompletní řešení software a služeb umožňující firmám vytvářet, provozovat a řídit eBusiness aplikace. SilverStream eBusiness Platforma se skládá ze SilverStream Aplikačního Serveru, SilverStream ePortal řešení a SilverStream xCommerce (XML B2B integrační server), vše založené na standardu J2EE. Produkty společnosti SilverStream využívají společnosti z žebříčku Global 2000, jako ADC Telecommunications, Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsung Electronics, Sears, Qwest Communications nebo US Cellular. Další informace o společnosti SilverStream najdete na adrese www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

# # #

SilverStream je registrovaná ochranná značka společnosti SilverStream Software, Inc. SilverStream xCommerce a eBusiness Platform Company jsou ochranné značky společnosti SilverStream Software, Inc. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Napster spustil blokování, zatím ale pohoda

Témata článku: Web, Company, Designer, Office Depot, Soap, Mass, Chicago, Ochranná vlastnost, Cellular, Depot, Webová služba, Back Office, Imperial, Home Office, Stock


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 107


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky