SilverStream představil jBroker Web 1.0

Zdarma poskytovaný Web Services Engine nabízí jedinečnou výkonnost pro Webové služby založené na jazyku Java
SilverStream představil jBroker Web 1.0

Billerica, Mass., 7. srpna 2001 -- Společnost SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW), dnes oznámila dostupnost řešení jBroker® Web 1.0 - přenosného Web Services enginu a vysoce výkonného nástroje pro tvorbu, provoz a volání Web Services (webových služeb) založených na jazyku Java. Kromě jedinečné výkonnosti jBroker Web nabízí i možnost provozu na standardních J2EE aplikačních serverech.

jBroker Web nabízí zdrojově nenáročný Web Services runtime s flexibilní architekturou, který vyhovuje standardům. Je to komplexní XML RPC (Remote Procedure Call) prostředí pro tvorbu, provoz a volání Web Services založených na jazyku Java. jBroker Web, který je založen na programovacím modelu Java RMI (Remote Method Invocation), volá Web Services stejně jako jakýkoliv jiný vzdálený objekt, a tím urychluje a zjednodušuje vývoj Web Services.

„jBroker Web je klíčovou technologií pro každého, kdo má co do činění s vývojem webových služeb založených na jazyku Java, řekl Rohit Garg viceprezident pro Java technologie ve společnosti SilverStream Software. „Toto nové řešení opravdu zvyšuje laťku co se týče dostupnosti a interoperability Web Services a pro vývojáře představuje zdarma dostupný nástroj, který posune Java aplikace zase o úroveň výš.”

 Mezi klíčové rysy jBroker Web 1.0 patří:

  • Schopnost generovat Web Services z libovolné Java třídy, včetně EJBs,
  • Schopnost generovat Java client pro přístup k Web Services ze WSDL souborů,
  • Vysoká výkonnost, rozšiřitelný SOAP 1.1 runtime, s 4 - 6x  vyšší výkonností než Apache SOAP,
  • Interoperabilita s několika SOAP implementacemi včetně Apache a Microsoft,
  • Schopnost využít J2EE bezpečnostní rysy pro autentizaci a řízení přístupu,
  • Podpora standardních serverových J2EE aplikací včetně SilverStream, IBM WebSphere, BEA WebLogic, Oracle 9iAS, Apache Tomcat a dalších.

jBroker Web je také plně integrován s aplikačním serverem SilverStream a nabízí Web Services engine pro produktovou řadu SilverStream eXtend™ , včetně SilverStream eXtend Workbench. SilverStream eXtend je první komplexní a integrované prostředí, které společnostem umožňuje využít hodnoty stávajících systémů a dodat business aplikace každému uživateli na jakékoliv zařízení nebo platformu. 

 

Dostupnost

jBroker Web je poskytován zdarma pro nekomerční účely a je možné jej získat na adrese http://extend.silverstream.com.

 

O společnosti SilverStream Software, Inc.
SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dodává software a služby, které firmám z žebříčku Global 2000 umožňují rychlé zavedení podnikových eBusiness řešení. Řešení založená na platformě SilverStream využívají standardy jako Java a XML, které umožňují sjednotit všechny příslušné informace a služby pro zákazníky, partnery a zaměstnance, a přitom využít předchozí investice do technologií. Společnost SilverStream byla založena v roce 1996. V současné době zaměstnává stovky odborníků po celém světě. Řešení SilverStream pomáhají mnoha známým společnostem a organizacím jako je např. ADC Telecommunications, Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsung Electronics, Sears, Qwest Communications nebo US Cellular. Další informace o společnosti SilverStream najdete na adrese www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

 

 

# # #

 

SilverStream je registrovaná ochranná značka společnosti SilverStream Software, Inc. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: 8.4 milionu nových uživatelů internetu během půl roku

Témata článku: Web, Java Runtime, Soap, Depot, Cellular, Office Depot


Určitě si přečtěte

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 108

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky