SilverStream pořádá Web Services seminář také v Praze

23. listopadu 2001
Mobilní telefony si už nezazvoní?
„Web Services: Dominate It!“ je název série seminářů, které SilverStream pořádá po celé Evropě
SilverStream pořádá Web Services seminář také v Praze

Praha – 22. listopadu 2001 – Společnost SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) pořádá Road Show – sérii seminářů, které mají pomoci vývojářům porozumět a začít pracovat s technologiemi Web Services. Tyto semináře jsou zdarma a proběhnou v mnoha různých městech Evropy. Jedním z těchto měst je i Praha.

 

Pražský seminář, který povede CTO společnosti SilverStream Steve Benfield, se koná 5. prosince 2001 od 9:00 do 12:00 hodin v hotelu Diplomat. Vstup je po předchozí registraci zdarma.  Zaregistrovat se můžete na adrese http://www.silverstream.cz/DominateIt.htm nebo emailem na  registration@silverstream.cz. Kromě odborných znalostí získají vývojáři na semináři zdarma i poslední Web Services technologie společnosti SilverStream, aby si je sami mohli vyzkoušet.

 

Steve Benfield má více jak patnáctileté zkušenosti  v oblasti inovačních Web a IT řešení. Podílel se mimo jiné na založení PowerBuilder Developer Journal a Java Developer Journal. V současné době pracuje v redakční radě Web Services Journal a nejnověji publikuje pro SYS-CON Media. Na semináři představí možnosti produktů řady SilverStream eXtend a předá své zkušenosti o postupech a technologiích nutných k vývoji, provozování a zpracování Web Services:

 

·         vystavení Web Services s použitím SOAP,

·         popis Web Services pomocí WSDL,

·         registrace Web Services pomocí UDDI,

·         vyhledání Web Service a volání použitím SOAP,

·         nasazení Web Services na standardní J2EE aplikační server jako je SilverStream Application Server, WebSphere nebo WebLogic.

 

Další informace o Stevu Benfieldovi a podrobný program semináře najdete na adrese http://www.silverstream.cz/DominateIt.htm.

 

O společnosti SilverStream Software, Inc.
SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dodává software a služby, které firmám z žebříčku Global 2000 umožňují rychlé zavedení podnikových eBusiness řešení. Řešení založená na platformě SilverStream využívají standardy jako Java a XML, které umožňují sjednotit všechny příslušné informace a služby pro zákazníky, partnery a zaměstnance, a přitom využít předchozí investice do technologií. Společnost SilverStream byla založena v roce 1996. V současné době zaměstnává stovky odborníků po celém světě. Řešení SilverStream pomáhají mnoha známým společnostem a organizacím jako je např. ADC Telecommunications, Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsung Electronics, Sears, Qwest Communications nebo US Cellular. Další informace o společnosti SilverStream najdete na adrese www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

 

 

# # #

 

SilverStream je registrovaná ochranná značka společnosti SilverStream Software, Inc. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Mobilní telefony si už nezazvoní?

Témata článku: Software, Office Depot, Soap, Diplomat, Cellular, Depot


Určitě si přečtěte

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 108

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky