SilverStream oznámil dostupnost SilverStream eXtend™ Workbench

Komplexní Web Services prostředí usnadňuje tvorbu J2EE a Web Services aplikací
SilverStream oznámil dostupnost SilverStream eXtend™ Workbench

San Francisco, JavaOne – 10. srpna 2001 - Společnost SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) oznámila dostupnost beta verze prvního produktu z rodiny SilverStream eXtend™ - SilverStream eXtend Workbench, který nabízí nástroje a prostředky usnadňující a zrychlující tvorbu, sestavení, využívání a zavedení Web Services aplikací. SilverStream eXtend Workbench je možné si stáhnout na adrese http://www.silverstream.com/workbench.

SilverStream eXtend Workbench, který je součástí SilverStream eXtend ISE (Integrated Services Environment), je další nástroj společnosti SilverStream usnaňující tvorbu a implementaci J2EE a Web Services aplikací.

„Od založení společnosti před pěti lety se SilverStream snaží zjednodušovat vývoj vysoce výkonných eBusiness aplikací,” řekl David Litwack, prezident a CEO společnosti SilverStream Software, Inc. „Dnešní uvedení beta verze SilverStream eXtend Workbench je důležitým milníkem. Je to totiž první z řady produktů, které nám pomohou urychlit přijetí J2EE a Web Services aplikací na trhu. I nadále se budeme držet naší tradice poskytovat vývojářům vysoce efektivní nástroje a prostředky, díky kterým zákazníci pochopí přínos nového eBusiness konceptu jakým jsou Web Services."

SilverStream eXtend Workbench je sada nástrojů a wizardů, které javovým vývojářům a analytikům informací umožňují vytvářet a spravovat veškeré aplikační procesy a služby. SilverStream eXtend Workbench mimo jiné nabízí:

  • Komplexní podpora Web Services: SilverStream eXtend Workbench poskytuje Web Services Wizard, který usnadňuje tvorbu Web Services z libovolné EJB nebo Java komponenty; WSDL Editor, který usnadňuje tvorbu Web Services od nuly; UDDI Browser pro publikování a vyhledávání Web Services; a na platformě nezávislou SOAP infrastrukturu a runtime kompatibilní s ostatními SOAP implementacemi.
  • J2EE vývojářský model, který podporuje J2EE 1.2: SilverStream eXtend Workbench automatizuje a zjednodušuje celou řadu rutinních úkonů spojených s vývojem J2EE aplikací, včetně tvorby a správy J2EE archivů, naplňování a editace XML deskriptorů a vlastního procesu provozování. Nabízí také wizardy pro spoustu běžných úkonů jako je tvorba EJB tříd, tvorba deskriptorů, používání JSP tag knihoven, atd. SilverStream eXtend Workbench kromě toho nabízí i jednotlý přehled všech komponent a projektů vytvořených v prostředí SilverStream eXtend ISE a umožňuje hladkou interaci eBusiness enginů, komponent a vytváří zdroje dat – to vše v kontextu s Web Services.
  • Wizardy pro J2EE komponenty: Tvorbu J2EE komponent usnadňuje EJB Wizard (tj. pomáhá s tvorbou a balením BMP a CMP entit, ale i EJB sessions, a to vytvářených jak od začátku, tak i ze stávajících tříd nebo rozhranní), JSP Wizard (vytváří kód pro JSP), Servlet Wizard (generuje kostru servletu na základě šablony a vytváří kód, který umožňuje zvládnutí různých typů obsahu a požadavků) a Java Class Wizard.
  • Editory zdrojů: SilverStream eXtend Workbench obsahuje řadu editorů, včetně textového editoru, JSP editoru, Java editoru a XML editoru.
  • Nástroje pro tvorbu a archivaci: soubor příkazů pro kompilaci jednotlivých souborů, tvorbu celých projektů, tvorbu archivních souborů z projektů a validaci archivních souborů.
  • Implementační nástroje: Možnost umístění na J2EE aplikační server pouhým stisknutím tlačítka pomocí Deployment Descriptor Editoru, Deployment Plan Editoru a Deploy Archive příkazu.
  • Podpora nástrojů třetích stran: SilverStream eXtend Workbench je otevřený nástroj, který umožňuje integraci s editačními nástroji třetích stran jako je např. JBuilder, UltraDev/ DreamWeaver, emacs, atd.

Podle posledních zpráv analytiků není v současné době více než 80 % provozně kritických systémů připojených k síti. SilverStream eXtend umožňuje využít potenciál těchto obchodních systémů pomocí komplexního ISE (Entegrated Services Environment) pro poskytování Web Services aplikací, které zajišťuje integraci back-endových systémů, a tím i okamžitý předchod na webové služby.

Dostupnost
Beta verzi SilverStream eXtend Workbench je možné si stáhnout na adrese
http://www.silverstream.com/workbench. Plná verze SilverStream eXtend ISE a SilverStream eXtend Workbench bude k dispozici ve třetím čtvrtletí 2001.

 

O společnosti SilverStream Software, Inc.
SilverStream Software, Inc. (Nasdaq: SSSW) dodává software a služby, které firmám z žebříčku Global 2000 umožňují rychlé zavedení podnikových eBusiness řešení. Řešení založená na platformě SilverStream využívají standardy jako Java a XML, které umožňují sjednotit všechny příslušné informace a služby pro zákazníky, partnery a zaměstnance, a přitom využít předchozí investice do technologií. Společnost SilverStream byla založena v roce 1996. V současné době zaměstnává stovky odborníků po celém světě. Řešení SilverStream pomáhají mnoha známým společnostem a organizacím jako je např. ADC Telecommunications, Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsung Electronics, Sears, Qwest Communications nebo US Cellular. Další informace o společnosti SilverStream najdete na adrese www.silverstream.cz, anebo www.silverstream.com.

 

 

# # #

 

SilverStream je registrovaná ochranná značka společnosti SilverStream Software, Inc. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Apple opravila nefunkčnost QuickTime v IE

Témata článku: Wizard, Cellular, Java Runtime, Office Depot, Editor, Depot, Back Office, Soap


Určitě si přečtěte

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky