SilverStream a Qbizm Technologies uzavřely celosvětové technologické partnerství

Společnosti SilverStream Software, Inc. (NASDAQ: SSSW), The eBusiness Platform Company, a Qbizm Technologies, Inc. uzavřely celosvětovou technologickou alianci
SilverStream a Qbizm Technologies uzavřely celosvětové technologické partnerství
Praha - 19.3. 2001 - Společnosti SilverStream Software, Inc. (NASDAQ: SSSW), The eBusiness Platform Company, a Qbizm Technologies, Inc. uzavřely celosvětovou technologickou alianci (Technology Alliance Partnership) mezi J2EE aplikačním serverem SilverStream a rozšiřujícím middle-ware HyperQbs. HyperQbs framework tak nyní uvádí technologii softwarových komponent s dynamickou tváří také pro uživatele J2EE aplikačního serveru společnosti SilverStream.

Výsledkem spolupráce je zefektivnění činnosti systémových integrátorů a softwarehousů, a to pomocí komponent obsahujících vrstvu znovupoužitelné prezentační logiky. Tato vrstva umožňuje snadné prototypování internetových aplikací, nabízí přehlednou architekturu a především nezávislost na zařízení uživatelského rozhraní. Koncept „dynamické tváře“ nachází největší uplatnění zejména v prostředí mobilního obchodování, kde uživatel přistupuje k aplikaci z různých zařízení vyžadujících různou funkcionalitu. Prostředí SilverStream Aplikačního serveru pak dodává robustní, spolehlivou a škálovatelnou platformu pro libovolné rozšiřování webových aplikací.

„Uživatelé aplikačního serveru SilverStream již využívají komponentového modelu definovaného ve specifikaci J2EE. Technologie společnosti Qbizm Technologies jim tak dává možnost rozšířit funkcionalitu svých řešení přidáním dynamické tváře k již existujícím komponentám,“ uvedl Petr Brňák, ředitel české pobočky společnosti SilverStream.

„Společnost SilverStream je pro nás významným partnerem z řad dodavatelů aplikačních serverů se silnou základnou právě v rozsáhlých podnikových řešeních, kde je efektivita znovupoužitelného komponentového přístupu asi nejvýraznější, “ řekl Peter K. Ulrich, výkonný ředitel Qbizm Technologies, Inc.

HyperQbs framework v2 Beta 2.0 s konfigurací pro aplikační server SilverStream je volně k dispozici na internetové adrese http://www.hyperqbs.org/.

SilverStream Aplikační server pro testovací účely je volně k dispozici na internetové adrese http://www.silverstream.com.

O společnosti SilverStream Software, Inc. SilverStream Software, Inc., eBusiness Platform Company, dodává kompletní řešení software a služeb umožňující firmám vytvářet, provozovat a řídit eBusiness aplikace. SilverStream eBusiness Platforma se skládá ze SilverStream Aplikačního Serveru, SilverStream ePortal řešení a SilverStream xCommerce (XML B2B integrační server), vše založené na standardu J2EE. Produkty společnosti SilverStream využívají společnosti z žebříčku Global 2000, jako ADC Telecommunications, Amerisure Insurance, Home Depot, Chicago Stock Exchange, Samsung Electronics, Sears, Qwest Communications nebo US Cellular. Další informace o společnosti SilverStream najdete na adrese www.silverstream.cz, a nebo www.silverstream.com.

O společnosti Qbizm Technologies, Inc.

Qbizm Technologies, Inc. je „softwarovými stavebninami“, které se zaměřují na tvorbu a nasazení softwarových komponent s přidanou hodnotou pro budování sofistikovaných a škálovatelných řešení pro mobilní komerci. Český vývojový tým Qbizmu vyvinul novou otevřenou architekturu (HyperQbstm) umožňující tvorbu znovupoužitelných komponent s dynamickou tváří. Tato technologie je určena především systémovým integrátorům a tvůrcům rozsáhlých internetových projektů. Qbizm operuje na globálním trhu informačních technologií prostřednictvím své mateřské organizace Qbizm Technologies, Inc. se sídlem v kalifornském Silicon Valley.

# # #

SilverStream je registrovaná ochranná značka společnosti SilverStream Software, Inc. SilverStream xCommerce a eBusiness Platform Company jsou ochranné značky společnosti SilverStream Software, Inc. Všechny ostatní ochranné značky nebo registrované ochranné značky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

Váš názor Další článek: Palm opět dolů, důvodů k obavám ale moc není

Témata článku: Software, Depot, Stock, Cellular, Chicago, Company, Framework, Přehledné prostředí


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136

9 tipů, jak vyšlechtit nabídku Start ve Windows 10, aby lépe sloužila

9 tipů, jak vyšlechtit nabídku Start ve Windows 10, aby lépe sloužila

** Nabídka Start už existuje bezmála čtvrt století ** Ve Windows 10 postupně dostala celou řadu funkcí ** Start si můžete ve velkém rozsahu přizpůsobit

Karel Kilián | 46


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky