Siemens uvádí novou verzi geometrického jádra Parasolid

Siemens uvádí novou verzi geometrického jádra Parasolid

Siemens PLM Software, samostatná obchodní jednotka divize Siemens Industry Automation společnosti Siemens a přední světový poskytovatel PLM softwaru a služeb oznámila vydání Parasolid® verze 20. Jedná se o nejaktuálnější verzi geometrického jádra pro 3D modelování.

Touto aktuální verzí pokračuje Siemens PLM Software v úzké spolupráci s komunitou uživatelů jádra Parasolid, vývojářů mnoha PLM aplikací, kterým vylepšením geometrického jádra umožňuje řešit složité problémy reálného světa při vývoji a návrhu výrobků.

Parasolid V20 obsahuje širokou škálu vylepšení, které ve výsledku představují významný pokrok směrem k vylepšení modelovacích schopností a produktivity.Funkce odstranění a úpravy stěn se rozšířily tak, aby podporovaly daleko složitější topologie. Výsledkem jsou sofistikované nástroje které se stále snadno aplikují ale, jsou mnohem výkonnější a významně zkracují čas potřebný na změnu modelu.

Nové funkce pro kontrolu tvaru přechodových zaoblení dovolují dosáhnout komplexnější plochy zaoblení při použití menšího množství jednodušších kroků.Možnost využívat SMP (symetrický multi-processing) urychluje generování facetových dat pro použití vizualizaci a v návazných produktech a zkracuje čas potřebný pro schválení designu a výrobu.

Vylepšení přechodů ploch nyní umožňují v Parasolidu automaticky optimalizovat tolerance modelu, a přispívá k zlepšení kvality a zvýšení rychlosti u mnoha operací.

„Parasolid V20.0 přináší důležitá vylepšení, která jsou zaměřena na potřeby výrobních společností a pomohou jim vytvářet daleko složitější modely mnohem efetivněji a rychleji,“ řekl Bruce Feldt, viceprezident Open Tools, společnosti Siemens PLM Software. „Díky úzké spolupráci s našimi klienty jsme posunuli hranice našich technologií. Každé rozhodnutí o vylepšení Parasolidu velice pečlivě zvažujeme, abychom dosáhli maximálního efektu pro naše klienty.“

Více o geometrickém jádru Parasolid

Parasolid

Parasolid je klíčovým softwarovým produktem v sadě PLM komponent, který poskytuje možnost geometrického modelování pro mnoho ve světě rozšířených CAD aplikací, aplikací pro výrobu a aplikací pro technické analýzy (CAD, CAM, CAE). Siemens PLM Software vyvíjí Parasolid a používá jej v celém rozsáhlém portfoliu aplikací určených pro vývoj výrobku a licenčně jej nabízí dalším nezávislým softwarovým společnostem a koncovým uživatelům. Poskytuje tak úplnou 3D modelovací platformu světové třídy pro PLM průmysl.

Váš názor | Čína překonala Ameriku – po síti surfuje čtvrt miliardy obyvatel

Témata článku: Software, Reálné použití, Siemens, Potřebná aplikace, Tolerance, Nezávislá kontrola

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší