Siemens uvádí novou verzi geometrického jádra Parasolid

Siemens uvádí novou verzi geometrického jádra Parasolid

Siemens PLM Software, samostatná obchodní jednotka divize Siemens Industry Automation společnosti Siemens a přední světový poskytovatel PLM softwaru a služeb oznámila vydání Parasolid® verze 20. Jedná se o nejaktuálnější verzi geometrického jádra pro 3D modelování.

Touto aktuální verzí pokračuje Siemens PLM Software v úzké spolupráci s komunitou uživatelů jádra Parasolid, vývojářů mnoha PLM aplikací, kterým vylepšením geometrického jádra umožňuje řešit složité problémy reálného světa při vývoji a návrhu výrobků.

Parasolid V20 obsahuje širokou škálu vylepšení, které ve výsledku představují významný pokrok směrem k vylepšení modelovacích schopností a produktivity.Funkce odstranění a úpravy stěn se rozšířily tak, aby podporovaly daleko složitější topologie. Výsledkem jsou sofistikované nástroje které se stále snadno aplikují ale, jsou mnohem výkonnější a významně zkracují čas potřebný na změnu modelu.

Nové funkce pro kontrolu tvaru přechodových zaoblení dovolují dosáhnout komplexnější plochy zaoblení při použití menšího množství jednodušších kroků.Možnost využívat SMP (symetrický multi-processing) urychluje generování facetových dat pro použití vizualizaci a v návazných produktech a zkracuje čas potřebný pro schválení designu a výrobu.

Vylepšení přechodů ploch nyní umožňují v Parasolidu automaticky optimalizovat tolerance modelu, a přispívá k zlepšení kvality a zvýšení rychlosti u mnoha operací.

„Parasolid V20.0 přináší důležitá vylepšení, která jsou zaměřena na potřeby výrobních společností a pomohou jim vytvářet daleko složitější modely mnohem efetivněji a rychleji,“ řekl Bruce Feldt, viceprezident Open Tools, společnosti Siemens PLM Software. „Díky úzké spolupráci s našimi klienty jsme posunuli hranice našich technologií. Každé rozhodnutí o vylepšení Parasolidu velice pečlivě zvažujeme, abychom dosáhli maximálního efektu pro naše klienty.“

Více o geometrickém jádru Parasolid

Parasolid

Parasolid je klíčovým softwarovým produktem v sadě PLM komponent, který poskytuje možnost geometrického modelování pro mnoho ve světě rozšířených CAD aplikací, aplikací pro výrobu a aplikací pro technické analýzy (CAD, CAM, CAE). Siemens PLM Software vyvíjí Parasolid a používá jej v celém rozsáhlém portfoliu aplikací určených pro vývoj výrobku a licenčně jej nabízí dalším nezávislým softwarovým společnostem a koncovým uživatelům. Poskytuje tak úplnou 3D modelovací platformu světové třídy pro PLM průmysl.

Váš názor Další článek: Čína překonala Ameriku – po síti surfuje čtvrt miliardy obyvatel

Témata článku: Software, Tolerance, Siemens, Nezávislá kontrola, Reálné použití, Potřebná aplikace


Určitě si přečtěte

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

Je ta fotka černobílá, nebo barevná? Náš mozek realitu pouze odhaduje a vymýšlí si

** Klasický počítač bezchybně zpracuje bit po bitu dat ** Mozek si realitu naopak spíše představuje a chybuje ** Teď se tím baví internet u další optické iluze

Jakub Čížek | 32

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF