Seznamte se s novými funkcemi datových schránek

Seznamte se s novými funkcemi datových schránek

Datové schránky prošly v posledních měsících několika aktualizacemi, se kterými se uživatelé mohou seznámit prostřednictvím řady webinářů. Účast v těchto online seminářích je zcela zdarma. V dubnu budou mít uživatelé možnost vybrat si z osmi různých termínů. Všechny semináře jsou vedeny profesionálním lektorem a jsou prezentovány velice zajímavou a interaktivní formou. Účastníci jsou tak v pohodlí své kanceláře či domova seznámeni s novými funkcemi schránek a jejich využitím.

Webináře se budou týkat aktualizací z období leden až březen 2011 a budou vedeny odbornou lektorkou Soňou Koudarovou. Pořádá je společnost System602. Probíhat budou ve středu 6. 4., ve čtvrtek 7. 4., v úterý 12. 4. a ve středu 13. 4. a to vždy ve dvou časech: od 10:00 a od 13:00.

Na kterýkoli z těchto termínů je možné se přihlásit zcela zdarma na následující adrese: http://www.system602.cz/cs/webinareskoleni

Webináře probíhají formou klasického semináře, jediným rozdílem je, že jeho účastníci nemusí opustit pohodlí své kanceláře a ušetří čas, který by běžně strávili na cestě do školícího centra. Kromě časové úspory je výhodou také úspora finanční, neboť webinář je zcela zdarma. Po přihlášení se do virtuální místnosti jsou účastníci uvítáni lektorkou, která stručně nastíní probíranou problematiku. V necelých šedesáti minutách pak posluchače seznámí s novinkami, které datové schránky přináší.

Lektorka názorně ukáže, jakým způsobem aktualizace provést a posluchače provede novinkami krok za krokem. V průběhu zodpoví i všechny dotazy posluchačů. Webinář je následně dostupný také on-line, pro případ, že by se účastníci chtěli k některým částem webináře vrátit. Pro účast na webináři není potřeba žádné speciální softwarové ani hardwarové vybavení, stačí pouze internetový prohlížeč.

Další článek: Foursquare jak ho neznáte: v HTML 5 skoro jako Simcity

Témata článku: Následující minuta, Jediná cesta

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší