Seznamte se s domácím kinem od společnosti Epson

Berlín, IFA, září 2005. Domácí kino – kompaktní a malé, v nejvyšší kvalitě a s nejmodernější technologií – to je hlavní téma expozice společnosti Epson na veletrhu IFA v Berlíně. Epson prezentuje nejmodernější technologii 3LCD pro domácí kina a také své nejnovější projektory od 2. do 7. září na stánku 118 v hale 26, která je věnována technologiím HDTV.
Seznamte se s domácím kinem od společnosti Epson

IFA jako největší veletrh spotřební elektroniky na světě je pro Epson ideální platformou k uvedení nejmodernějších produktů v kategoriích domácího kina a domácí zábavy. Realistický kinematografický zážitek s velkým obrazem a vynikajícím prostorovým zvukem dnes už není výlučnou doménou bohatých nadšenců a velkých obýváků. S novými projektory Epson, které jsou založeny na špičkové technologii 3LCD, mohou i u vás doma ožít skvělé filmy a sportovní akce – takže fotbalové mistrovství světa 2006 může klidně začít!

 

Technologie 3LCD

 

Epson, světová jednička ve výrobě projektorů, se u svých nejnovějších projektorů zaměřuje na vynikající a pro oči příjemnou technologii 3LCD. Coby výrobce miniaturních displejů má Epson mimořádné know-how na tomto poli. S použitím nových materiálů včetně polysilikonů se mu podařilo dosáhnout neuvěřitelné miniaturizace, jež umožnila vyvinout a začít masově vyrábět sofistikovanou technologii 3LCD.

 

Zážitek par excellence jako v kině s velkým plátnem

 

Domácí kina HDTV (High Definition TV) přinášejí skvělé zážitky i těm nejnáročnějším divákům. Standard digitální televize s širokoúhlým formátem, jasnými obrysy, bohatými barvami a vysokým stupněm černé barvy potěší diváka naprosto dokonalou kvalitou obrazu. Na doplnění obrazu ve vysokém rozlišení se HDTV často vysílá s prostorovým zvukem ve formátu Dolby Digital 5.1. Hlavní technologickou výhodou je vysoké rozlišení. Většina nových projektorů Epsonu je připravena na vysoké rozlišení a splňuje požadavky organizace EICTA (European Information & Communications Technology Industry Association) pro označení HDTV. Vysílání HDTV získalo na významu během loňských olympijských her v Aténách, kdy byly hry pro řadu zemí zaznamenávány a vysílány ve formátu HDTV. Japonci, kteří jsou v zavádění HDTV nejdál, už oznámili, že z fotbalového mistrovství světa 2006 budou přijímat pouze vysílání HDTV. Jednoznačně to potvrzuje význam této technologie.

Témata článku: Epson Stylus, Domácí kina, Projektory epson, Domácí projektor, Domácí kino

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí