Seznam.cz vstoupil do ICT Unie

Seznam.cz vstoupil do ICT Unie

Novým členem ICT Unie, sdružení firem z oboru informačních technologií a elektronických komunikací, se od 1. července stala společnost Seznam.cz.

Seznam.cz se ve spolupráci s dalšími firmami, jež tvoří členskou základnu ICT Unie, bude moci účinným způsobem podílet na budování informační společnosti a konkurenceschopné ekonomiky ČR, založené na znalostech a inovacích. Důležitým tématem jsou a nadále nepochybně budou právní i jiné aspekty podnikání na českém internetu.

„Vážím si toho, že tak významná internetová firma se rozhodla vstoupit do ICT Unie. Společnost Seznam.cz bude výrazným posílením členské základny našeho sdružení v zájmu dalšího zvyšování renomé ICT sektoru v ČR a vytváření příznivých podmínek pro jeho rozvoj. ICT Unie se chce intenzivně zabývat oblastí rozvoje internetového obchodu, předcházet nesmyslnému blokování internetové komerce a řešit i problematiku autorských práv. Jsem přesvědčen, že půjde o úspěšnou a po všech stránkách přínosnou spolupráci,“ uvedl ke vstupu Seznamu do ICT Unie její prezident Svatoslav Novák.

„Být největším českým internetovým portálem pro nás znamená i závazek podílet se na budování lepšího podnikatelského prostředí, ve kterém se pohybujeme. Od členství v ICT Unii si slibuji lepší přístup k informacím a zdrojům. Díky tomu budeme moci na různé legislativní změny a restrikce ICT sektoru včas reagovat svými názory a postoji, které se opírají o více než 16 let zkušeností jedničky v oboru,“ prohlásilMichal Feix, výkonný ředitel společnosti Seznam.cz.

Témata článku: Novák

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje