Seznam obsadil pozici obchodního ředitele

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
Seznam obsadil pozici obchodního ředitele

Ředitel společnosti Seznam.cz, a.s. Pavel Zima rozhodl o obsazení pozice Obchodního ředitele Seznamu. S platností od 4. září 2007 se Obchodním ředitelem Seznamu stává Tomáš Búřil.

Jmenování Tomáše Búřila předcházelo výběrové řízení, v němž dosavadní Account Director předložil své vize obchodní strategie i rozvoje Seznamu. Po vyhodnocení návrhů dalších účastníků rozhodl ředitel společnosti Pavel Zima o konečném obsazení pozice.

„Od obchodního ředitele očekávám ještě větší sjednocení obchodních částí Seznamu a koncepční práci pro další obchodní rozvoj firmy,“ komentuje změnu Pavel Zima.

Tomáš Búřil pracuje v Seznamu od roku 2002, jeho předchozím působištěm byla společnost Finance.EU a.s., kde pracoval na pozici obchodního ředitele.  V Seznamu prošel pozicemi Key Account managera a Account Directora.

„Rád bych celý obchod Seznamu posunul ještě dále, otevřel další příjmové kanály a připravil jej na všechny další možnosti, které nás v blízké době čekají," říká Tomáš Búřil už v nové pozici Obchodního ředitele Seznamu.

Tomáši Búřilovi je 30 let,  vystudoval Francouzské gymnázium v Brně a částečně i Fakultu informatiky Masarykovy Univerzity v Brně.

Od prosince 2006 je předsedou výkonné rady Sdružení pro internetovou reklamu.

Témata článku: Account, Zima, Seznam, Pozice, Francouzská společnost, Obchodní ředitel

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • .NET 11. 9. 2007 19:25:17
    Co znamena "castecne vystudovat"? Se nekdo chlubi, ze nedostudoval (at jiz...
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?