Setkání uživatelů IS KARAT letos přineslo řadu zajímavostí

18. října 2009
Ke stažení: Virtuálně na PC
Setkání uživatelů IS KARAT letos přineslo řadu zajímavostí

Ve čtvrtek 17. 9. 2009 proběhlo v Brně tradiční setkání uživatelů IS KARAT. Hlavním tématem setkání se v letošním roce staly nástroje a postupy, které zvyšují výkonnost hlavních firemních procesů. Byly proto představeny zcela nové funkční vlastnosti systému, které mají zvýšit úspěšnost získání nových zakázek, podporují manažerské rozhodování a controlling, projektové a procesní řízení. Velký zájem vzbudilo dohledové centrum, které se stará o optimální chod systému.

Informační systém KARAT opět prezentoval svou komplexnost, kdy veškeré funkce jsou začleněny do systému tak, aby nabídly uživatelům snadné ovládání a přitom zajistily efektivní zpracování a vyhodnocování firemních dat. Manažerské řízení v IS KARAT umožňuje v jakémkoliv okamžiku stanovit, které činnosti jsou pro firmu přínosné a které nikoliv a poskytují tak řídícím pracovníkům důležité a především aktuální informace pro správná rozhodnutí. APS plánování KARAT je velkým pomocníkem při řízení výroby a podnikových zdrojů (strojů, lidí, zásob a financí). Přehledné výstupy, reporty a dokumenty je samozřejmě možné sdílet s ostatními spolupracovníky téměř odkudkoliv. Funkčnosti KARAT CRM umožňují využívat sofistikované a prakticky ověřené postupy při řízení vztahů se zákazníky a aktivním obchodování. Spojení moderních technologií a internetu umožňuje využít např. i cenově výhodné internetové telefonování. Nástroje pro definici automatických akcí nebo dohledové centrum (tzv. prevent servis) pak zajišťují optimální chod informačního systému bez zbytečných výpadků a stresů pro uživatele, správce a zákazníky. Až překvapivý zájem uživatelů z řad vrcholových managementů firem potvrzuje, že jde rozvoj systému KARAT pravděpodobně správným směrem.

Letošního ročníku se zúčastnilo přes 120 zástupců uživatelů IS KARAT, a to jak z vrcholového managementu firem, tak ekonomických ředitelů a účetních, obchodních manažerů a IT odborníků. „Jsem rád, že uživatelé mají o setkání a představení novinek systému KARAT tak velký zájem. Zdá se, že kvalitní odborný program je příčinou rostoucí účasti a překážkou není ani cestování přes celou republiku nebo z Košic. Podle marketingového výzkumu, který jsme na akci mezi všemi účastníky provedli, byli uživatelé spokojeni nejen s letošním setkáním, ale jsou i dlouhodobě spokojeni s užitnými vlastnostmi KARATu a jeho rozvojem. To mě těší asi nejvíce“, říká Marcel Herman, Servis Manager IS KARAT.

Informační systém KARAT využívají v podnikovém řízení stovky středních a velkých obchodních a výrobních organizací v České a Slovenské republice. Předností systému je podpora více platforem (MS, LINUX, UNIX a MS SQL, SYBASE...) a jeho jedinečná architektura umožňující rychlou realizaci specifických úprav dle potřeb uživatele. Více informací na www.karatsoftware.com.

Témata článku: Controlling, Karat, Velký pomocník, Stres, Hlavní přednost, Tradiční pomocník, Správný rozvoj, Moderní stroj

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí