Set top box a přehrávač ASUS O!Play Media Pro

Set top box a přehrávač ASUS O!Play Media Pro

ASUS představil set top box a přehrávač ASUS O!Play Media Pro, který je dalším přírůstkem do řady multimediálních zařízení O!Play. Přehrávač podporuje více než 50 různých multimediálních formátů. Integrovaný digitální tuner otevírá bránu do světa digitální televize. Rozhraní Wireless-N a Gigabit Ethernet nabízejí vysokorychlostní přístup k široké nabídce živé zábavy, takže lze plynule stahovat i přehrávat obsah v HD rozlišení. Funkce O!Direct a O!MediaShare umožňují připojení přehrávače k různým zařízením, od stolních počítačů přes tablety až po smartphony. Cena novinky ani dostupnost na českém trhu zatím nebyly oznámeny.

Přehrávač multimédií a set top box v jednom

Kodek přehrávače O!Play Media Pro podporuje více než 50 multimediálních formátů, takže je zaručena kompatibilita téměř s jakýmkoli obsahem. Novinka je vybavena integrovaným digitálním DVB-T tunerem. Digitální televize poskytuje uživatelům přístup k vyššímu rozlišení (DVD kvalita), zvuku na úrovni disků CD, interaktivnímu obsahu a datovým službám. Zařízení O!Play Media Pro promění jakoukoli televizi v digitální TV, ale přináší i další možnosti set top boxu, jako je intuitivní elektronický programový průvodce (EPG) umožňující plánování obsahu až na týden dopředu.

Klepněte pro větší obrázek

Připojení Wireless-N a Gigabit Ethernet

Zařízení bylo vyvinuto k podpoře rychlého připojení a přenosu velkých HD souborů. Z toho důvodu nabízí možnost kabelového připojení Gigabit Ethernet LAN i bezdrátového připojení Wi-Fi 802.11n. Do uživatelského rozhraní je začleněn přímý přístup k několika oblíbeným službám jako YouTube XL, Acetrax, Facebook, DailyMotion, Picasa a desítkám internetových televizí a rádií. Přehrávač O!Play Media Pro podporuje všechny vysokorychlostní standardy,takže umožňuje rychlé stahování i plynulé přehrávání HD obsahu.

Snadné přehrávání z ostatních zařízení

Zásluhou technologií O!Direct a O!MediaShare mohou uživatelé prostřednictvím zařízení O!Play Media Pro jednoduše přehrávat obsah ze stolních počítačů, notebooků, tabletů a smartphonů přímo na televizi v obývacím pokoji – to vše pomocí několika kliknutí. Funkce O!Direct umožňuje přesun multimediálních souborů přes kabelové i bezdrátové připojení stiskem jediného tlačítka, takže již nebude potřeba používat fyzické USB úložiště. Aplikace O!MediaShare (dostupná zdarma ke stažení ze služby Google Play) dokáže k HDTV přes přehrávač O!Play Media Pro připojit mobilní zařízení, např. smartphony, a podporuje bezdrátové přehrávání obsahu z těchto zařízení na velké obrazovce.

Pro přehrávač O!Play Media Pro bude ASUS nabízet možnost živých aktualizací firmwaru.

Témata článku: Sta, Wi-Fi Direct, DVB-T, Rychlý přístup, Dailymotion, Rychlé úložiště, Set Top Box, Direct, Play, Direct X, Digitální televize, Kabelová televize, Tunery, Gigabit, Set-top Box, Obývací pokoj, USB DVB-T tunery k notebookům, TV Box, Stem, Rychlé připojení, Velká aktualizace

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje