Sestavy HAL3000 MČR 5. generace

Sestavy HAL3000 MČR 5. generace

Výrobce HAL3000 uvádí ve spolupráci s PLAYzone již 5. generaci herních sestav HAL3000 MČR včetně certifikované sestavy pro Mistrovství ČR v počítačových hrách HAL3000 MČR Pro. Stejně jako předchozí generace jsou i tyto sestavy určené pro hráče hledající spolehlivý výkonný počítač zvládající i náročné herní tituly.

Klepněte pro větší obrázek

Spojením znalostí HAL3000 s výrobou herních sestav a zkušeností profesionálních hráčů z prestižních turnajů, vznikla nová řada sestav HAL3000 MČR, která se vyznačuje vyladěným a stabilním výkonem ve vysokém rozlišení a s maximálními detaily. Také design skříní Bitfenix Shinobi Window prošel změnami a přináší nový nástřik s herními motivy, který potěší oko příležitostného i profesionálního hráče.

Herní sestava HAL3000 MČR Pro je skutečně vyladěna pro vysokou rychlost s procesorem Intel® Core™ i5 (Refresh) a SSD diskem Crucial MX100 se systémem Windows 8.1. Hraní graficky náročných her zvládne s přehledem díky grafické kartě GIGABYTE s čipem NVIDIA GTX770 se 2GB grafické paměti GDDR5. 8GB operační paměti Kingston HyperX Fury Black jsou osazené v gamingové základní desce GIGABYTE G1.Sniper H6 s čipovou sadou H97 a podporou 1GB síťového připojení LAN které zajistí rychlou odezvu při hraní po síti a internetu.

Klepněte pro větší obrázek

Prostor pro opravdu objemná data poskytuje 1 TB pevný disk WD Caviar Blue.

S každou sestavou HAL3000 dostáváte také servisní službu BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 na 3 roky. Tato služba Vám v případě poruchy zaručí rychlou a pohodlnou opravu Vašeho PC. Stačí jen zavolat na infolinku 844 139 139 a vše ostatní včetně odvozu, opravy a zpětného dovozu na vámi určené místo již zařídí ZDARMA servisní tým HAL3000 a to vše do 10 pracovních dní.

Příští Android bude ve výchozím stavu šifrovaný. Jako iOS 8

Témata článku: Fury, Příležitostný hráč, Sniper, Náročný hráč

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší