Sešli se uživatelé systému OKmzdy

Koncem června 2006 se uskutečnilo v Praze v prostorách Autoklubu ČR každoroční setkání uživatelů programového systému OKmzdy. Řešitel a dodavatel aplikace firma OKsystem na něm přivítala vedoucí pracovníky, mzdové specialisty a personalisty celkem ze stovky významných firem a úřadů.
Sešli se uživatelé systému OKmzdy

V rámci programu byli účastníci seznámeni s přijatými legislativními změnami ve mzdové oblasti a s jejich začleněním do nových verzí programu OKmzdy.

Kromě dalších témat OKsystem představil moderní programový systém OKbase určený pro komplexní správu lidských zdrojů firmy, který je plně vyvinut ve vícevrstvé architektuře. Setkal se s příznivým ohlasem, řada účastníků projevila vážný zájem zejména o moduly Personalistika a Docházka.

Setkání probíhalo v příjemné přátelské atmosféře a významně tak přispělo k dalšímu prohloubení vzájemné spolupráce.

 

Program OKmzdy

OKmzdy je program pro kompletní zpracování mzdové agendy. Je koncipován tak, aby efektivně pracoval v podniku s mnoha stovkami zaměstnanců a vyplatil se i soukromému podnikateli s několika zaměstnanci bez mzdové účtárny. Licence k jeho užití byla od jeho uvedení na trh v r. 1990 udělena téměř třem tisícům právních subjektů.

 

Představení společnosti OKsystem

OKsystem je česká společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie i služby, je řešitelem a dodavatelem informačních systémů do státní správy i podnikové sféry. Příkladem jsou celorepublikové aplikace OKdávky – součást informačního systému státní sociální podpory a OKpráce – rozsáhlé aplikační programové vybavení informačního systému služeb zaměstnanosti. Uvedené informační systémy pomohl OKsystem zpřístupnit veřejnosti prostřednictvím velmi navštěvovaného Portálu MPSV na adrese portal.mpsv.cz. Ve stovkách podniků se užívá program OKmzdy pro zpracování mezd, zatímco personální informační systém OKinfo našel úspěšné uplatnění v řadě správních úřadů ČR. Pro komplexní správu lidských zdrojů je určen nový modulární systém OKbase. OKsystem je též významným hráčem na poli informační bezpečnosti, kde mj. uvedl na trh originální softwarovou platformu OKsmart pro integraci kryptografických čipových karet do operačních systémů Windows a Linux.

OKsystem pořádá autorizovaná školení pro počítačové profesionály. Jako certifikovaný partner společnosti Oracle u zákazníků implementuje sadu aplikací Oracle E-Business Suite (SE).

V roce 2005 společnost dosáhla obratu 232 milionů korun a po celou dobu svého působení vykazuje zisk.

Heslem společnosti OKsystem je: “Spojujeme software, technologie a služby.“

Váš názor | Emailové schránky u Seznam.cz jsou obnoveny

Témata článku: Software, Státní podnik, Lidský zaměstnanec

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší