Servodata zavádějí systém a pořádek do firem

Servodata a.s., přední evropský distributor komponent a infrastruktury pro podniková řešení, opět rozšiřují své portfolio produktů a služeb. Pro svoje zákazníky z řad SMB, enterprise i governmentu mají nyní k dispozici řešení pro bezpečnou, centralizovanou a snadno dostupnou správu dokumentů (Document Management System) Captaris Alchemy od společnosti Open Text.

Oficiální autorizaci k implementacím tohoto nástroje na českém trhu získala společnost e-FRACTAL s.r.o. Díky DMS Captaris Alchemy mohou firmy zvýšit efektivitu a výkon svých procesů při současném snižování nákladů na provoz, čímž podpoří svou produktivitu, konkurenceschopnost i zajištění optimálních podmínek pro plnění svých obchodních cílů.

„Software DMS Captaris Alchemy přináší zákazníkům způsob, jak rozvíjet jejich produkty a služby, ale zároveň omezovat náklady na lidské zdroje, prostor i čas. Dokáže významně redukovat celkové náklady firem, což je velmi důležité zejména s ohledem na současný vývoj globální ekonomické situace,” řekl Jakub Vokáč, vedoucí obchodního týmu Diversio ve společnosti Servodata. „Neustálým rozšiřováním distribučního portfolia se snažíme vycházet maximální vstříc aktuálním požadavkům, které pomáhají firmám optimalizovat jejich chod a posilovat jejich obchodní pozici na trhu.”

Od prvního uvedení na trh v roce 1993 byl DMS Captaris Alchemy úspěšně zaveden ve více než 11 000 organizacích po celém světě, včetně České republiky. Správa a archivace dat má prokazatelný vliv na vnitřní systémy a často opomíjený dopad na celý chod společností. Systém DMS Captaris Alchemy jakožto snadno dostupná a spravovatelná digitální archivace dokumentů nabízí:

  • Uložení a správu všech typů dokumentů.
  • Okamžité a snadné zpětné vyhledání dokumentu i po dlouhé době.
  • Několik jednoduchých cest pro zařazení dat do databáze – skenování, snímání, stahování z internetu, ukládání nově vytvořených dokumentů.
  • Vytvoření plánu pro obnovu dat při jejich poškození.
  • Přístupnost dat napříč celou firemní strukturou.

„Hnací silou společnosti e-FRACTAL je úspěch a spokojenost našich zákazníků, proto se snažíme neustále nabízet nové či inovované implementace s důrazem na vysokou variabilitu použití,” řekl Ing. Jiří Berger, MBA, výkonný ředitel společnosti e-FRACTAL. „Nejžádanějšími vlastnostmi při implementacích nových systémů jsou možnosti individuálního přístupu, zjednodušení firemních systémů, zvýšení provozního výkonu a snížení celkových nákladů; všechny tyto požadavky mimo jiné splňuje i řešení DMS Captaris Alchemy. Díky partnerství se společností Servodata tak zákazníkům přinášíme profesionální služby nejvyšší úrovně a kvality.”

Váš názor Další článek: Office 14 budou fungovat i na starších Windows XP

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,