Servodata rozšiřují spolupráci s Adobe

Servodata rozšiřují spolupráci s Adobe

Servodata se budou nově soustředit na podporu technologií Adobe v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, utilit, logistiky a v dalších segmentech komerční sféry

Společnost Servodata a.s., přední evropský distributor infrastruktury podnikových řešení a licenční specialista, oznamuje rozšíření spolupráce se společností Adobe. Servodata budou nově podporovat implementaci technologií Adobe v segmentu bankovnictví, pojišťovnictví, utilit, logistiky a v dalších oblastech komerční sféry. V současnosti jsou Servodata autorizovaným resellerem produktů Adobe a CLP (Cumulative Licensing Program) resellerem pro oblast školství.

Speciální prodejní programy, připravované Servodaty společně s Adobe a dalšími obchodními partnery, umožní zákazníkům z nově podporovaných oborů efektivně využívat licence produktů Adobe a budou rovněž podporovat automatizaci business procesů. Přínosem pro zákazníky bude především zjednodušená evidence licencí produktů Adobe a s tím spojená úspora nákladů na pořizování softwaru.

„Servodata vnímáme jako silného a spolehlivého partnera, proto velmi vítáme rozšíření naší spolupráce na další segmenty trhu,“ říká Vladimír Střálka, Country Sales Manager společnosti Adobe.

„V nově podporovaných segmentech pro prodej produktů Adobe vidíme velký obchodní potenciál. Společně s našimi partnery podpoříme prodej produktů Adobe, které jsou v mnoha oblastech standardem, optimálními modely implementace a správy licencí,“ dodává k rozšíření spolupráce s Adobe Martin Malý, obchodní ředitel společnosti Servodata.

Další článek: Nejlepší softwarový firewall podle čtenářů Živě.cz

Témata článku: Komerční model, Evropský partner, Rozšíření, Segment, Nova, Komerční sféra, Country, Speciální model

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší