Servodata rozšířila distribuční smlouvu se společností EMC

Servodata rozšířila distribuční smlouvu se společností EMC

SD Servodata a.s., přední evropský distributor komponent a infrastruktury pro podniková řešení, oficiálně oznámila rozšíření distribuční smlouvy se společností EMC. Společnost Servodata na základě své posilující pozice na trhu a partnerské poptávky rozšířila stávající portfolio softwaru EMC i o veškerý EMC hardware.

Společnosti EMC a Servodata se dohodly na rozšíření distribučního kontraktu již v únoru 2008. Po nezbytných autorizacích je rozšířené portfolio hardwarových i softwarových produktů a řešení společnosti EMC dostupné přes prodejní síť obchodních partnerů Servodat od druhého čtvrtletí letošního roku.

V rámci řešení EMC zaměřených na ukládání, správu, archivaci, bezpečnost a vysokou dostupnost dat mohou obchodní partneři společnosti Servodata vybírat z kompletní nabídky produktů. Kromě již dříve nabízených softwarových produktů EMC (NetWorker, EmailXtender, DiskXtender, Avamar, Replistor, Autostart) nabízí Servodata nově tyto stěžejní produkty:

  • disková pole CLARiiON a Symmetrix s vysokou dostupností a rozšiřitelností
  • Network Attached Storage (NAS) řešení Celerra
  • speciální archivační úložiště Centera s garantovanou autentičností
  • virtuální diskové knihovny EDL

„O kvalitní EMC software je mezi našimi obchodními partnery dlouhodobě velký zájem,“ uvedl Tomáš Šilar, Business Unit Manager EMC obchodní divize Solutio společnosti Servodata. „Bylo tedy logickým krokem posunout distribuční smlouvu se společností EMC na vyšší stupeň, nabídnout našim zákazníkům úplné portfolio této značky a možnost objednávat komplexní řešení od jednoho dodavatele. Takto zároveň zaručíme jednodušší logistiku a jednotnou podporu pro partnerskou síť.“

Obchodní partneři Servodat mají v současnosti k dispozici ucelenou nabídku řešení zaměřených na konsolidaci, ukládání a ochranu dat. Jako člen EMC programu ASN (Authorized Services Network) nabízí Servodata svým obchodním partnerům kompletní předprodejní i poprodejní podporu (konzultace, návrh řešení, instalace, zaškolení, servisní služby atd.) prostřednictvím svého týmu certifikovaných specialistů, kteří mají bohaté zkušenosti z realizací velkých projektů.

Společnost Datascript, poskytovatel IT kurzů a certifikací, která je dceřinou společností Servodat, je prvním autorizovaným tréninkovým partnerem EMC ve střední a východní Evropě; poskytuje vysoce odborná a respektovaná školení na softwarové produkty EMC. Nyní bude nově nabízet i autorizovaná školení pro oblast vybraných hardwarových produktů EMC.

„Jsme velmi rádi, že kromě komplexních autorizovaných školení na software EMC můžeme nyní nabídnout stejnou podporu také všem uživatelům hardwaru EMC,“ doplnila Iveta Babulenková, manažerka společnosti Datascript. „Pouze kvalitně a komplexně proškolení specialisté mohou totiž zajistit nejlepší možné využití daného řešení od EMC.“

Váš názor Další článek: Šéf Yahoo obvinil Microsoft z pokusu o narušení chodu firmy

Témata článku: Software, Bezpečnost, Softwarový produkt, Bohatá zkušenost, Vysoký člen, Velké portfolio, Vybraný specialista, Kompletní řešení, Hardwarová podpora, Poprodejní služba, Softwarová společnost, Nezbytný základ, Kompletní nabídka, Portfolio

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší