Service Gateway od Allot Communications získala ocenění časopisu Unified Communications pro rok 2007

Service Gateway od Allot Communications získala ocenění časopisu Unified Communications pro rok 2007

SG-20 Omega je první traffic shapper s výkonem 25 Gb/s na trhu. Díky technologii DPI (deep packet inspection) dokážepracovat na L7, úspěšně rozpozná i šifrované komunikace P2P a umožňuje telekomunikačním operátorům rychle a levně uvádět na trh nové služby s přidanou hodnotou. Společnost Allot Communications získala za SG-20 Omega ocenění Product of the Year Award za rok 2007 od časopisu Unified Communications.

Service Gateway pracuje s DPI na 7. vrstvě, takže dovoluje poskytovatelům internetových služeb nabízet uživatelům špičkové služby a udržet si při tom nízké náklady. Dokáže pracovat s 10gigabitovými linkami a dosahuje propustnosti 25 Gb/s. Service Gateway využívá standardní ATCA šasi a kromě samotného řízení na bázi DPI volitelně integruje také celé spektrum ostatních služeb, např. ochranu před DoS a DDoS útoky. Do budoucna lze do šasi snadno integrovat i řešení třetích stran (URL filtering, P2P caching atd.).

Kompletní seznam vítězů ankety Product of the Year najdete na internetových stránkách časopisu Unified Communications (http://www.uc-mag.com).

Allot Communications je přední společnost dodávající řešení pro optimalizaci služeb IP založených na technologii deep packet inspection (DPI).

Váš názor | Google Překladač: přeložte si libovolný web do češtiny

Témata článku: Ankety, Omega, Deep, Gateway, Traffic

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší