Server Měšec.cz se představuje v moderním designu a s novým obsahem

Server Měšec.cz se představuje v moderním designu a s novým obsahem

Finanční server Měšec.cz vstupuje do desátého roku své existence v novém. Zcela zásadní úpravou prošla grafika serveru, zahrnující mimo jiné také barevné ladění a logo. Podstatnější změnou z hlediska uživatele je ale zpřehlednění obsahu a doplnění nových, užitečných nástrojů a unikátních funkcí.

Finanční server Měšec.cz představuje svým čtenářům zcela novou podobu. Od poslední velké grafické a obsahové změny v roce 2006 se server Měšec.cz stal jedním z nejrespektovanějších médií ve svém oboru a společně se sesterským serverem Podnikatel.cz tvoří zásadní informační nástroj věnovaný finančnímu světu. Tento svůj status teď potvrzuje novou, vylepšenou verzí, odpovídající aktuálním trendům.

Co je nového:

  • moderní a vzdušný design - usnadňuje orientaci a vede čtenáře obsahem serveru přímo k důležitým informacím. Je dílem designéra Ivana Pika. Grafika webu zároveň svojí stavbou a jednotlivými prvky navazuje na všechny poslední úpravy serverů společnosti Internet Info.
  • součástí změny je nové logo, které se zásadně mění, a to nejen ve fontu, ale také v barevnosti. Skladba barev má být pro čtenáře jednoznačným signálem serióznosti serveru, který poskytuje fundované informace z oblasti financí.
  • logičtější a intuitivnější členění obsahu do sekcí – čtenáři se rychle dostanou k odpovědím na své otázky, které ve svém finančním životě řeší nejčastěji. Zájemce o investování najde na jednom místě všechny potřebné informace pro rozhodnutí, který z investičních nástrojů je pro něj nejvhodnější. Stejně fungují všechny tematické sekce s přehledy možností spoření, půjček, bankovních účtů nebo pojištění.

„Nejdůležitější změnu čtenáři opravdu pocítí v obsahu, který je připraven tak, aby byl přehlednější a snáze dostupný. K nové podobě serveru výrazně přispěly konzultace našeho sesterského konzultačního centra Dobrý web, které má na uspořádání obsahu a rozmístění jednotlivých prvků veliký podíl,“upozorňuje Dalibor Z. Chvátal, šéfredaktor odborného serveru Měšec.cz.

Obsahové novinky:

  • chytré kalkulačky – unikátní nástroje, které umožňují filtrování finančních produktů podle široké škály kritérií. Čtenáři tak snadno zjistí, která banka má jaké poplatky za vedení účtů, nebo kde získat nejvýhodnější úvěr či hypotéku. Kalkulačky spočítají reálné náklady a zároveň pomohou najít díky celé řadě filtrů ten nejlepší produkt na míru pro každého čtenáře.
  • nové mapové databáze – pomohou při hledání bankomatu či pobočky ve vedlejší ulici nebo v cizím městě. Databáze budou postupně doplňovány o bankomaty dalších institucí.
  • oblíbené mzdové kalkulačky – aktualizované praktické nástroje sloužící k výpočtu čisté mzdy pro zaměstnance i pro živnostníky
  • nové kalkulačky sociálních dávek – vypočítají příspěvek na bydlení, sociální příplatek nebo přídavky na děti
  • přehledy měnových kurzů – chytrý kurzovní lístek poskytuje praktické srovnání úrovně kurzů z různých pohledů včetně poplatků a pomůže například při nákupu valut na dovolenou
  • výpis z twitteru serveru Měšec.cz přímo na titulní straně (http://twitter.com/mesec)

Nové členění obsahu přináší také mnohem více možností pro inzerenty, ať už se jedná o umístění nebo podobu inzertních prvků. Díky tomu by se měla významně zvýšit efektivita reklamních sdělení,“doplňuje Aleš Miklík, vedoucí redakcí společnosti Internet Info, která server Měšec.cz provozuje.

S velkým předstihem mají letos čtenáři možnost využít oblíbené daňové kalkulačky pro zaměstnance i podnikatele, které každoročně používají tisíce uživatelů. Již nyní si tak mohou udělat představu o své daňové povinnosti, která je čeká v následujícím roce.

Díky zázemí redakce se zkušenými redaktory server pokračuje v přinášení kvalitního a důvěryhodného obsahu na denní bázi, stejně jako stálých textů, obsahu s praktickým zaměřením, krátkých aktuálních zpráv i tiskových zpráv z ekonomické a finanční oblasti.

Další článek: Definitivně: Internet Explorer nebude ve Windows

Témata článku: Jednoznačná odpověď, Půjčka, Praktický život, Velká změna, Nový účet, Užitečný filtr, Vedlejší produkt, Kalkulačky, Různá dávka, Vedlejší ulice, Nová sekce

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší